Samsung Samsung fan boyları

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Sırf diğerleri çin malı diye samsung alan teknoloji uzmanları arttıkça satış oranları da artar.
bu kalitesiz oluğunu kanıtlayacak bir tez değil ve insanların samsung çin malı değil diye öneren teknoloji uzmanı göstermezseniz ne yazık ki yalancï durumuna düşceksiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim oppo ve realme'ye sempatim var, nedenlerini de açıklıyorum en azından. Siz satış rakamı diyorsunuz.. garip.
O zaman empati kur bizmde samsunga sempatimiz var...

alpotter

Profesör
bu kalitesiz oluğunu kanıtlayacak bir tez değil ve insanların samsung çin malı değil diye öneren teknoloji uzmanı göstermezseniz ne yazık ki yalancï durumuna düşceksiniz

O zaman empati kur bizmde samsunga sempatimiz var...
"Teknoloji uzmanı" söz grubunu ciddiye almanızla ironi yapmadığınızı anladım. Evet, siz gerçekten bir fansınız.

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Agaaaa ikinizde ba oynuyorsunuz ayıboluyor ama
Bide alpotter o youmumu ciddie almanızda ayrı bi olay

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Neyse siz kötüleeye devam edin adamlar apple'a bile 1milyar dolar ödettirsin

En kısa örnek a20s 1800tl iken (sd450)
Ben 1600 e meizu x8 aldım (sd710)
Konu çözüldü
Ne yazık ki bu örnek kötü kalitesiz çöp olduğunu kanıtlamaz sadece pahalı olduğunu kanıtlar

DKN NZY

Rektör

Ne yazık ki bu örnek kötü kalitesiz çöp olduğunu kanıtlamaz sadece pahalı olduğunu kanıtlar
Aslında samsung unda öptüğünü açıklar

Meizu X8 (64 GB) - Samsung Galaxy A20s Karşılaştırması - Epey burdan farklarına bakabilirsin

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı

grbzz

Profesör
3100 mah bana yetmez bide meizu ekranı küçük ekran gövde oranıda dengesiz buldum yani tasarımını beğenmedim baktığımda bana zevk vermeyeckse bi işe yaramaz bu ikisi arasında kalsam gine samsng veya farklı cihazlara yönelrdim
Bence siz önce bir Samsung yazmayı öğrenin. "samsng, samsug" değil Samsung.
Ayrıca aga maga birader ne bunlar burası erkek wp grubu mu ?
Samsung'un orta segment cihazları rakiplerinin gerisindedir, bu çok bilinen bir şey. Burada sadece A71 ayırılabilir ama o da bir fp cihazı değil. Burada estetik zevkten bahsediyorsunuz ama o son derece ucuz plastik doku bile almamaya (aynı fiyatta daha iyi rakipler varı yanlış anlaşılmasın) yeter. Donanım geliştirilip, malzeme kalitesi cam-alüminyum olana kadar önerilmeyi haketmiyor. Fiyatlar da cabası.
Satış konusuna gelirsek de bence son haberleri bir okuyun derim hem amiral gemisi hem de orta segmentte düşüş yaşıyor Samsung. Keza Nisan ve Mayıs ayında bir ilk de gerçekleşti.
Politika değiştirmezlerse işleri zor.

Son mesajlar