Soru Samsunda Nerede konaklanır?

Bu konuyu okuyanlar

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
İyi günler SDN forum, izmirden samsuna bir hafta için gideceğim ve konaklama konusunda yardıma ihtiyacım var sahibindendeki kimi arasam dolandırıcı tipli insanlar, otel fiyatları malumunuz 3-4bin lira diyor, uygun maliyetli konaklama konusunda samsunda olan veya daha önceden giden Forumdaşlarımdan yardım bekliyorum

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
İyi günler SDN forum, izmirden samsuna bir hafta için gideceğim ve konaklama konusunda yardıma ihtiyacım var sahibindendeki kimi arasam dolandırıcı tipli insanlar, otel fiyatları malumunuz 3-4bin lira diyor, uygun maliyetli konaklama konusunda samsunda olan veya daha önceden giden Forumdaşlarımdan yardım bekliyorum
Ucuza kalmak istiyorsan Tekkeköydeki pansiyonlardan birinde kalabilirsin. Ben de Tekkeköy'lüyüm :). Ben zamanında birinde kalmıştım. Samsun da öyle ucuza güzel bir otel bulamazsın.

Bu arada Türkiye'nin en kötü şehrinde ülkenin en berbat insanları ile geçireceğiniz bir hafta için bol şans. 2 yıldır gitmiyorum kafa rahat.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Samsun merkez'de (İlkadım/Meydan) bir sürü 3 yıldızlı otel var. Fiyatları başka yerlere göre daha hesaplı. Hepsi birbirine yakın ve hemen çarşının içinde. Aklımda bir isim yok.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Aslında Denizevleri tarafında günlük evler var rutubetli bir oda olur ama konaklama için daha uyguna denk gelebilir.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, gençlik merkezi erkek kyk diye bir yurt varmış sanırım orada konaklamak ücretsizmiş ne kadar doğru bilmiyorum bugün araştıracağım

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
En ucuz Otel, Meydan'da Gold otel. Ama pek komforlu değil.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
hocam hotel necmi diye bir yer varmış, ne düşünüyorsunuz hakkında?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Duymadım, görmedim. Bu günlerde Otel'ler dolu değildir. Bir kaç yüz metre mesafede bir sürü Otel var Meydan etrafında. Dolaşır, bakar beğenirsin. Aynı kategoride fiyatlar az çok birbirine benzer. Pandemiden beri gitmedim Samsun'a.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
teşekkürlerrr sizce bir haftalık sadece konaklama ne kadara mâl olue

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Şu an ki fiyatları bilmiyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
AirBnb üzerinden Samsun'da günlük kiralık evleri listeleyin. Güzel lokasyonda otel parasına ev bulabilirsiniz.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
AirBnb üzerinden Samsun'da günlük kiralık evleri listeleyin. Güzel lokasyonda otel parasına ev bulabilirsiniz.
hocam baktım 5 gece 1500 lira gibi bişi ortalama her yerde otelde kalmak daha sağlıklı hiç yoktan orda sadece benim alanım olacak airbnbye türkiyede güvenemem

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
hocam baktım 5 gece 1500 lira gibi bişi ortalama her yerde otelde kalmak daha sağlıklı hiç yoktan orda sadece benim alanım olacak airbnbye türkiyede güvenemem
Bende otel yerine AirBnb den ev kiralıyorum gittiğim yerlerde. Şuana kadar bir kez sıkıntı yaşadım o kadar. Ev sahibi ile görüşünce sorun bitti. Tercih sizin.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
hocam airnbnbde samsunda pek uygun çıkmıyor fiyatlar, sizce ev sahibi ile konuşulup fiyatta indirim sağlanabilir mi?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
hocam airnbnbde samsunda pek uygun çıkmıyor fiyatlar, sizce ev sahibi ile konuşulup fiyatta indirim sağlanabilir mi?
Evet, onu da yapmıştım. Daha doğrusu ev sahibi bana telefonunu iletip AirBnb'ye vereceği komisyonlardan kurtulmak için böyle bir işlem yapmıştı. Anlaştıktan sonra uygulamadan benim konaklayacağım tarihleri kapatmış ve 200TL daha az ödemiştim 3 gecelik Eskişehir turumda.