samsun galaxy note 5 format sonrası google hatası

Bu konuyu okuyanlar

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ustam twrp ile nasıl olur ki yani uygulama yükleyemeyiz PC den telofona mı yükleyeceğim ama hangi programla nasıl ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata böyle oluyor ????

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201020-155039.png
    Screenshot_20201020-155039.png
    358.5 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleme:

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Bootloader kilidi açıksa telefonu fasboot moduna alıp pc ye bağlayın, telefonunuza uygun Twrp yi yükleyin sonra evrensel "fastboot and adb" yükleyin sonra yüklediğiniz Twrp dosyasını fasboot and adb klasörüne atın telefonu bağlayın sonra fastboot and adb uygulamasını açın ve şunu yazın:
fastboot flash recoverey (indirdiğiniz dosyanın tam adını yazın) ve Twrp yüklendi

Yanlış bir şey yaparsanız sorumlusu ben değilim

YouTube dan izleyin

Böyle anlamaya bilirsiniz

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
ustam ben ellemiyim o zaman telofoncuya versi yaptırsın gitti 50 tl :S

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
telofon eniştemin yemin ederim çalıntı değil hesabı doğru girdiğinden emin değilim yani bir sürü gmail hesabı var ama şifreleri unutuyor gmailini de yeni telofon aldı bu eskisi oğluna vericekti kullansın diye ama açılmıyor olmuyor zaten çalıntı olsa burada yazar mıyım satmaya götürürüm deli miyim ben çalıntı olan bir telofonu satarlar hemen ben bunu kullandırmak için uğraşıyorum farkındaysanız dünden beri uğraşıyorum kendi kendine böyle oldu
Cihazın Stok ROM'unda olan bir özellik. Cihaza aktivasyon kilidi eklenmiş. Stok samsung ROM'u ile açılması için gmail hesabıyla giriş yapılması şart. Eğer bulamadıysanız Custom ROM'lara yönelin. Custom ROM'larda sorunsuz çalışabiliyor bazen ama bu durumda bazı cihaz fonksiyonlarından mahrum kalabilirsiniz. Baya bir araştırma yapmanız gerek. Bazen Custom ROM'larda da FRP ye takılınabiliyor.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Yeni aldığı telofon aynı gmail hesabı note 5 eski telofona da aynı gmail hesabı kullanıyor yeni aldığını iptal etsek bunu devreye koysak olurmu room da yüklenmiyor artık fail veriyor ben biraz anlıyorum bu işlerden yani kafam elektronik şeyleri tamir etmek düzeltmek için uğraşıyorum parasız yardımcı oluyorum konu komşuya akrabaya mesela pc ye format olsun telofona reset atma gibi bunlar o değil de gurur meselesi ustalarım bu problemi çözelim nolur lütfen help me please??

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Teşekkür ederim herkese başarıyla tamamlandı işlem telofon çalışıyor artık ??