Salgın bittikten sonra ne yapacaksınız?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Köle olmassam eğer, apple veya x box ultra multra gibi ancak zenginlerin oyuncaklarına para yetiştirmeye çalışıp duracam herhalde... :) Allah beni ıslah eylesin yoksa aklım başında olsa bunları düşünmezdim bile :D Şaka bi yana, bu kavga bu mücadele o kadar kolay bitecek gibi durmuyor.

hasanalicelennn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
Bi tane de aklımı başıma alıp Allah’ın istediği gibi bir kul olmaya çalışacağım diyen kimse yok. Neyse Allah daha beterinden muhafaza buyursun

Enes7889

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Tıraş olacağım. Hemde öyle bir tıraş olacağım kiii ah o gün bi gelse İsmail Abiyi özledim a :/

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Ram ve SSD alacağım. Tüm gün bilgisayar başında olduğum günlerde ram yüzünden rahatça oyun oynayamıyorum ve SSD olmadığı için Rust'ta bir sunucuya girmek 1 saat-1.30 saat arasında sürüyor.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Muhtemel çoğumuz saçma hayatlarımıza devam edeceğiz

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,639
bu konu aklıma bu videoyu getirdi baya bi duygulanmıştın

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,059
x box ultra multra gibi ancak zenginlerin oyuncaklarına para yetiştirmeye çalışıp duracam herhalde...
Zenginin oyuncağı değildi ama %50ye varan yeni vergiler sayesinde bir Playstation'a veya Xbox'a 7.000 lira vermek koyacaktır.
Annotation 2020-04-19 195842.png

300 dolarlık konsol...

Reaksiyon puanı
10,325
hocam bisiklet deme 2017'de bisiklet kazası geçirdim bisikletten soğudum
Aynı şey benim başıma 1988 yılında geldi. Bir arkadaşımın ısrarıyle ilk kez öğrenmek amaçlı bindim, birkaç metre gittikten sonra düştüm ve sol dizimi incitmişim. O gün bu gündür, yedi ceddime tevbe ettim ve bir daha bisiklet yüzü bile görmedim. :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Aynı şey benim başıma 1988 yılında geldi. Bir arkadaşımın ısrarıyle ilk kez öğrenmek amaçlı bindim, birkaç metre gittikten sonra düştüm ve sol dizimi incitmişim. O gün bu gündür, yedi ceddime tevbe ettim ve bir daha bisiklet yüzü bile görmedim. :)
3 senedir bisiklete binmiyorum zaten vitesi attı arka lastiği çıktı en kısa zamanda satmak istiyorum en azından elime para geçer harçlık yaparım ama satış işlerinden de hiç anlamıyorum dayımdan yardım alsam iyi olacak

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,078
İstikamet'e istimrar...

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,639
siz bide abimi göreceksiniz ben küçükken o yaz tatilinde Tokat a gitmişti bisikletten düşmüş ama bayaaa kötü düşmüş sonra 1 hafta sonra buraya geldi kapıyı açtım bavulu yüzüne kadar kaldırmıştı görmiyim diye tabi anladım bişey vat yakaladım abimi sanki karşımda abim değilde bir zombi vardı annem eve gelince hemen çığlık atmıştı gittiği doktor bisikletten düştüğüne inananmamış hatta araba falan mı çarptı demiş

Reaksiyon puanı
10,325
siz bide abimi göreceksiniz ben küçükken o yaz tatilinde Tokat a gitmişti bisikletten düşmüş ama bayaaa kötü düşmüş sonra 1 hafta sonra buraya geldi kapıyı açtım bavulu yüzüne kadar kaldırmıştı görmiyim diye tabi anladım bişey vat yakaladım abimi sanki karşımda abim değilde bir zombi vardı annem eve gelince hemen çığlık atmıştı gittiği doktor bisikletten düştüğüne inananmamış hatta araba falan mı çarptı demiş
Bir atasözümüz vardı, "Eşekten düşenin halini ancak eşekten düşen anlar" diye... Galiba zorlasak burda bir "Bisikletten düşenler kulübü" kurabiliriz! :D

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bir atasözümüz vardı, "Eşekten düşenin halini ancak eşekten düşen anlar" diye... Galiba zorlasak burda bir "Bisikletten düşenler kulübü" kurabiliriz! :D
merdiven iniyorum. bisiklet benim feğil.dandik bişe sele yüksek bide. ön maşa da göstermelik yapılmış. fren elimden kaçtı tabi. uçup merdivende yattım sonra bisiklet havada takla atıp üstüme düştü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zenginin oyuncağı değildi ama %50ye varan yeni vergiler sayesinde bir Playstation'a veya Xbox'a 7.000 lira vermek koyacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 94179
300 dolarlık konsol...
IMG_20200419_205631.jpg

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Pek birşey yapmayacağım zaten sivil toplum kuruluşu çalışanı olduğum için Ramazan ve Kurban dönemleri yoğun oluyor izne falan çıkamam. Tek yapmak istediğim akrabalarımı ziyaret etmek...:(

greenbuttercup

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Yapılamayan her şeyi yapacağız, hayat devam edecek bir şekilde :)
Ertelediğimiz planlarla ilgili bir araştırma var, anonim bir şekilde anlatabilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
6,381
Salgın bittikten sonra kedimi yürüyüşe çıkaracağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sabah 9'dan akşam 9'a kadar

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
hocam ben Konyada büyüdüm,bisikletin merkezi yerlerinden biri sayılır.inanın bırakın bisikleti motorum vardı puch(biz puşt derdik:))azmı düştüm,uçtum.zevki ayrıdır.
Konuya gelirsek
Eğer yaşıyorsam,kalan yola devam edeceğim,şu yada bu diyemiyorum,kaderimizde yazılı olanı da bilemediğim için,hayatın akışında suyun götürdüğü yere kadar olanı yaşayacağım,her ne kadar kendi kararlarımızı kendimiz veriyor da olsak,ALLAH c.c. bizim kaderimizin yazılı olanı yaşayacağim.

Hazret-i Âişe validemiz, (Ya Resulallah, Allahü teâlâ seni günah işlemekten muhafaza buyurduğu hâlde, neden Berat Gecesi'nde çok ibadet ettin?) diye sordu. Cevabında buyurdu ki:
(Şükreden kul olmayayım mı? Bu yıl içinde doğacak her çocuk, bu gece deftere geçirilir. Bu yıl içinde öleceklerin isimleri, bu gece özel deftere yazılır. Bu gece herkesin rızkı tertip olunur. Bu gece herkesin amelleri Allahü teâlâya arz olunur.) [Gunye]

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
aynen devam edecegim. disarida isim disinda vakit gecirmeyi sevmiyorum.

TrendBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
54
Edit : Dışarı çıkıp nefes almak ve sonra tekrar eve girmek. ?

Son düzenleyen moderatör: