Saçlarımın yanları kabarıyor

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Arkadaşlar saçlarımı kestirince saçlarım güzel oluyor ama uzamaya başladıkça kabarıyor , yanlara doğru genişliyor yani saçlarım . Şu an saçlarımı kestireli 1.5- ay oldu , kestirmeyi düşünüyorum. Saçlarımın kabarmaması için ne yapmalıyım? Berbere ne söylersem kabarmasını önleyebilir ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Arkadaşlar saçlarımı kestirince saçlarım güzel oluyor ama uzamaya başladıkça kabarıyor , yanlara doğru genişliyor yani saçlarım . Şu an saçlarımı kestireli 1.5- ay oldu , kestirmeyi düşünüyorum. Saçlarımın kabarmaması için ne yapmalıyım? Berbere ne söylersem kabarmasını önleyebilir ?
Saç kremi kullan

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ara makas veya krem.
Krem hacmi alıp kaymak gibi yapabiliyor. Tabi aldığın kremin ne kremi olduğu önemli ? Kazayla tüy dökücü krem almanı istemem ?

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Ara makas veya krem.
Krem hacmi alıp kaymak gibi yapabiliyor. Tabi aldığın kremin ne kremi olduğu önemli ? Kazayla tüy dökücü krem almanı istemem ?
Aklımda Head shoulders supreme saç bakım seti ve yukarıdaki arkadaşın attığı krem var , biraz araştırıp alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ara makas veya krem.
Evde annemden argan yağı buldum , onu bi sürdüm yanları kısaaymış gibi durdu .

Son düzenleme: