Saçlarımın yanları kabarık

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Saçlarımın yanlarını geniş durması, yani kabarık durması yüz şeklimi kaba gösteriyor, aynaya düz bir şekilde karşıdan bakınca çirkin oluyorum . Ancak saçlarımın yanlarını kısalttığımda güzel duruyor yüzüm açılıyor. Ama ben saçlarımı sürekli kestirmekten yana değilim, hem yanları kestirince üstleri de kestirmek zorunda kalıyorum ya da ne bilim sürekli berberden yeni çıkmış gibi görüntü çizmeyi sevmiyorum. Saçlarımın yanlarını kabarık olmamasını nasıl sağlayabilirim?
IMG_20200913_151334.jpg

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
kabarıklıktan şikayetçiysen ara makas atacaksın fakat fazla da atmamalısın. fazlası zarar.

wax alıp yapıştırabilirsin biraz veya köpük.. saç sabitleyici kullanma, kötü durur o.

ayrıca berberden çıkmış görüntüsü neden kötü olsun ki, bakımlı erkek olarak gözükürsün karşı tarafa :)

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
kabarıklıktan şikayetçiysen ara makas atacaksın fakat fazla da atmamalısın. fazlası zarar.

wax alıp yapıştırabilirsin biraz veya köpük.. saç sabitleyici kullanma, kötü durur o.

ayrıca berberden çıkmış görüntüsü neden kötü olsun ki, bakımlı erkek olarak gözükürsün karşı tarafa :)
Reis ben böyle biraz dağınık saçı daha çok seviyorum ayrıca berber her zaman istediğim modeli yapamıyor. Ara makası her berber atabilir mi, yani mahalle berberin gitsem rezil edebilir mi saçı üstler den şikayetçi değilim sadece yanlar kabarık durmasın istiyorum

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Saçının çıkış şekli böyle,ya düzenli traş olucan ya da wax,fön felan yaparsın,olmadı keratin düzleştirici yaparsın da en iyisi doğallık,zamanla traş şeklin oturur.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
Reis ben böyle biraz dağınık saçı daha çok seviyorum ayrıca berber her zaman istediğim modeli yapamıyor. Ara makası her berber atabilir mi, yani mahalle berberin gitsem rezil edebilir mi saçı üstler den şikayetçi değilim sadece yanlar kabarık durmasın istiyorum

mahalle berberinin nasıl keseceğini ben nasıl bileyim? ara makas kabarıklık alır. çok fazla da atılmaz. bunu kullanamayan da var, kullanan da.. berberinin becerisini buradan bilemem ben.

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
mahalle berberinin nasıl keseceğini ben nasıl bileyim? ara makas kabarıklık alır. çok fazla da atılmaz. bunu kullanamayan da var, kullanan da.. berberinin becerisini buradan bilemem ben.
Mahalle berberi derken çok kaliteli olmayan berber demek istedim

Reaksiyon puanı
10,560
Mahalle berberi derken çok kaliteli olmayan berber demek istedim
Yani "kişinin el beceresini bilemem" demek istemiş.

Ayrıca kısa saç, düzleştirici kremler, spreyler vs. kullanmak dışında bir öneride saç uzatmak. Saçını arkadan veya yukarıdan toplayınca kabarıklık kalmaz. Ancak saçlar uzarken 2 3 ay boyunca sokakta yaşayan insanlara döndürür. O süreden sonrasında güzel bir hal alır.