Sabit Disk Seri Numarası Değiştirici (BAN AÇMA)

razor1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
"Sabit Disk Seri Numarası Değiştirici" sabit disk seri numarasını değiştirmek için küçük bir freeware, bu disk seri numarası Windows tarafından zaman formatında bir disk bölümü oluşturulur, birçok yazılım ve bu seri numarasını bağlama olmak programı, bu küçük disk aracı ile , hemen, sabit disk yeniden biçimlendirme yeni bir sabit disk birimi seri numarası alabilirsiniz.
The standard serial number format is XXXX-XXXX, using HEX symbols 0-9, A, B, C, D, E, F. the total length should be nine and using upper case char.​
Standart seri numarası biçimi XXXX-XXXX, HEX semboller 0-9, A, B, C, D, E, dokuz ve büyük harf karakter kullanarak olmalıdır F. toplam uzunluğu kullanıyor.
After program change serial number, you need reboot PC to apply it correctly.​
Program değişiklikten sonra seri numarası, doğru uygulayabilirsiniz yeniden PC gerekir.

This program can work with file systems: NTFS, FAT, and FAT32, it is available for Windows Vista, Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Windows 98, Windows 2000/2003/NT server, Windows server 2008, Windows Vista and Windows 7.​
Bu program dosya sistemleri ile çalışabilir: NTFS, FAT ve FAT32, Windows Vista, Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Windows 98, Windows 2000/2003/NT Server, Windows Server 2008, Windows Vista ve Windows için kullanılabilir 7.
Please note, this serial number of hard disk is not hardware serial number set by the manufacturer, the hardware serial number value won't change even if you format your hard drive.​
Lütfen dikkat, sabit disk bu seri numarasını donanım seri numarasının üretici tarafından belirlenmiş değildir, donanım seri numarası değeri bile biçiminde sabit diskinize değişmez.
This freeware can work under Windows 7, both 32bits and 64bits version, not need the XP Mode under Windows 7, program is very small, it can run directly from one Flash USB disk.​
Bu freeware Windows 7 altında, programı çok doğrudan bir USB Flash diskten çalıştırabilirsiniz küçük değil, Windows XP altında 7 Modu ihtiyacı hem 32bits ve 64bits sürümü çalışabilirsiniz.
DONANIM BANLARINA KARŞI ÇÖZÜM DİSKİNİZİN MAC KİMLİĞİNİ DEĞİŞTİRİR
http://rapidshare.com/files/336957723/HardDiskSerialNumberChanger.rar

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
:tt2:Var ben anlamamak bişiy,dün yemek lokantada suşi..:tt2:

cozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"After program change serial number, you need reboot PC to apply it correctly.​
Program değişiklikten sonra seri numarası, doğru uygulayabilirsiniz yeniden PC gerekir."
google translate için güzel bir örnek :)
program için teşekkürler.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bu Programının Yararı Var Ben Anlamamak

Sen Kendi Dediklerini Anlamak Bize Anlatmak razor

boram

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece ingilizce olsa daha iyi anlardım sanırım... :)
Çeviriyi görünce bildiklerimi de karıştırdım... :D

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bu nasıl bir yazıdır arkadaş.

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
harddiskin seri nmarasını değiştirebiliyoruz yoksa:)

razor1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kusura bakmayın tek kelime program harddiskin mac adresini değiştiriyor.
Bilişim suçlarında aranan kanıtlar mac adresidir.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İyi de mac adresi ağ bağdaştırıcılarına ait değil mi, sabit diskle alakası ne onu çözebilmiş değilim.

girnelix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
selam şu şişmidir suşimidir biraz daha açabilirmiyiz what?anlaşılmadı tam olarak.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Hard diskinizin seri numarasını değiştirebileceğiniz bir yazılım.Diske format atıldığı zaman Windows bir seri numarası tayin eder ve diğer programlar bu numaraya bağlı olur.Bu yazılımla diskinize format atmadan yeni bir numara alabilirsiniz.Standart numara formatı XXXX-XXXX tir.Hex sembolleri kullanılır.(0-9,A,B,C,D,E,F).Seri numarasını değiştirdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi serverde serial ban yedim. format attırdım yine düzelmedi. o üstteki programla hdd numarasını degistirdm yine düzelmedi. boşuna denemeyn ben hepsini denedim olmuyor. tek çare yeni bi pc almanız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sdn okuru
çok dogru demiş bir ay araştırdım bir şey bulamadım. ag bagdaştırıcısı mac adresini mi degiştirmedim, hdd mac adresini mi degiştirmedim, format mı atmadım daha neler neler ama sorunu çözemedim. biraz pahalıya geldi ama yeni bir bilgisayar işimi çözdü