Saat-Bilgisayar Arasında Kaldım Öneri İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ismimyok0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, elimde 1 ayda çalışarak kazandığım bir miktar var.

İlk başlarda saat almak için çalışmaya başladım ancak ailem bilgisayar alırsam yarısını karşılayacağını söyleyince kararsız kaldım

İkisininde iyi yanları ve kötü yanları var

Saat: Huawei Watch Gt2 istiyorum ancak hayatıma tam olarak bir şey katmayacağı ortada. ama sonuçta bunu istiyorum hoşuma gidiyor.

Bilgisayar: rx580 vb. seviyesinde bir bilgisayar olacak ancak bunu da olur da sıkılırsam,notlarım düşerse gibi düşünceler kafamın içinde.bunun gelecek için sonuçlarını da az çok kestirebiliyorum ama oyun oynamayı seven birisiyim

Şimdi şöyle: Saat alırsam kesinlikle yeni bir bilgisayar alamıyorum ancak bilgisayar alırsam uygun fiyatlı bir akıllı bileklik falan alabiliyorum ama onların da görünüşleri hoşuma gitmiyor.daha çok saat istiyorum. evet ucuz saatlerde var ama markası en azından bilindik kaliteli ve telefonumla aynı olsun diye huawei tercih ettim diğer kaliteli olanlar da zaten aynı fiyat olduğu için... aaah neyse

Yazımın hepsini okuduysanız anlayacağınız üzere paradoksa girdim etraftan fikir almak yardımcı olabilir.Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirm
Teşekkürler.kasa.jpgsaat.png

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Kendinizi frenlediğiniz sürece oyun oynamanın bi zararı yok.
Akıllı saat konusunda da bence almayın o kadar yüksek meblağlar vermeye gerek yok , bir akıllı saat en fazla ne yapabilir ki ? Ayrıca bunların mutlaka belli bir ömrü olacak. Ben saat konusunda klasik mekanik saat alma taraftarıyım her zaman düzgün kullanıldığında evladiyelik olur sonuçta , sizden bir hatıra geleceğe.
Bence akıllı bileklik + bilgisayar yapın imkanınız varsa.

ismimyok0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kendinizi frenlediğiniz sürece oyun oynamanın bi zararı yok.
Akıllı saat konusunda da bence almayın o kadar yüksek meblağlar vermeye gerek yok , bir akıllı saat en fazla ne yapabilir ki ? Ayrıca bunların mutlaka belli bir ömrü olacak. Ben saat konusunda klasik mekanik saat alma taraftarıyım her zaman düzgün kullanıldığında evladiyelik olur sonuçta , sizden bir hatıra geleceğe.
Bence akıllı bileklik + bilgisayar yapın imkanınız varsa.
gerçekten teşekkür ederim,fikirlerime yön verecek.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Merhaba, elimde 1 ayda çalışarak kazandığım bir miktar var.

İlk başlarda saat almak için çalışmaya başladım ancak ailem bilgisayar alırsam yarısını karşılayacağını söyleyince kararsız kaldım

İkisininde iyi yanları ve kötü yanları var

Saat: Huawei Watch Gt2 istiyorum ancak hayatıma tam olarak bir şey katmayacağı ortada. ama sonuçta bunu istiyorum hoşuma gidiyor.

Bilgisayar: rx580 vb. seviyesinde bir bilgisayar olacak ancak bunu da olur da sıkılırsam,notlarım düşerse gibi düşünceler kafamın içinde.bunun gelecek için sonuçlarını da az çok kestirebiliyorum ama oyun oynamayı seven birisiyim

Şimdi şöyle: Saat alırsam kesinlikle yeni bir bilgisayar alamıyorum ancak bilgisayar alırsam uygun fiyatlı bir akıllı bileklik falan alabiliyorum ama onların da görünüşleri hoşuma gitmiyor.daha çok saat istiyorum. evet ucuz saatlerde var ama markası en azından bilindik kaliteli ve telefonumla aynı olsun diye huawei tercih ettim diğer kaliteli olanlar da zaten aynı fiyat olduğu için... aaah neyse

Yazımın hepsini okuduysanız anlayacağınız üzere paradoksa girdim etraftan fikir almak yardımcı olabilir.Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirm
Teşekkürler.kasa.jpgsaat.png

PC al sağ altta saatide var bir taşla iki kuş.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Pc al.PC nin yapacakları saatinkinden çok daha fazla.

ismimyok0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

NxeS

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Ayranı yok içmeye lafı geldi aklıma yanlış anlaşılmasın. Çalışmışsın alın teri dökmüşsün gidip el kadar saate paranı dökeceksin.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bilgisayar daha doğru bir seçim olur. Akıllı saate o kadar para vermek eğer çok bolluk içinde değilseniz gereksiz.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bir akıllı saate o kadar meblağ verilmez bence.
Ben olsam akıllı bileklik alırdım saat yerine.
Ama ikisinin arasında da bilgisayar derdim galiba.