Rehber Rüyamdaki arabalar

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Suyun benzinden pahalı olduğu bir devirde yaşıyoruz ve ısrarla gerçekleşmeyeceğini bile bile hayaller kuruyor rüya görüyoruz peki bu hayaller gerçekleşiyor mu asla çünkü biz rüyadan uyanınca hayatımız tofaş serçe hayallerimiz bugatti Ferrari durumunu yaşıyoruz peki siz de durum nasıl hayalcimisiniz hayal kurmayı rüya görmeyi severmisiniz yoksa gerçekçi misiniz en çok hangi hayalinizi gerçekleştirmek isterdiniz peki rüyamda görsem bile bu arabanın benim olduğuna asla inanmam dediğiniz hayalini kurup çok çok çookk zengin olsam belki alırım dediğiniz araba markaları var mıdır Allahtan helal zenginlik istemiydiniz yoksa halinizden memnun musunuz peki ileride çok çokk zengin olsanız hangi hayallerinizi gerçekleştirmek isterdiniz ???

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Valla arabalarla ilgili hayal kurmam paramı cebime alır sıfır bayisine gider sözleşmemi yapar aracımı alırım ve teslim tarihine kadar kendi aldığım aracın hayalini kurarım.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,655
Araba konusunda hayalperestim. Çok çok zengin olsam Japonya'ya uçar R34 alırdım. İcraate gelirsek bunlara alabileceğim (belkide alamayacağım) en yakın araba Mazda RX-8.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Valla onca araba konusu açtın sen bıkmadın ama ben bıktım.
Hep aynı mevzu hep aynı mevzu. Hayalinizdeki arabalar, Rüyanızdakı arabalar, Dünyanın en pahalı arabaları, Dünyanın en hızlı arabaları, falan fesmekan.

Muhabbet etmek istiyorsun ama adamları zorla konuşturmaya çalışıyorsun gibime geliyo.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Valla onca araba konusu açtın sen bıkmadın ama ben bıktım.
Hep aynı mevzu hep aynı mevzu. Hayalinizdeki arabalar, Rüyanızdakı arabalar, Dünyanın en pahalı arabaları, Dünyanın en hızlı arabaları, falan fesmekan.

Muhabbet etmek istiyorsun ama adamları zorla konuşturmaya çalışıyorsun gibime geliyo.
Öncelikle edebli ol saygılı ol kalp kırıcı konuşup saygısızlık yapma bu kadar boş ve lüzumsuz konuşacağına yönetime rapor et ikili diyaloğa girme paşama bak bıkmış çokk üzüldüm ne yapalım şimdi konularımı kurallar a göre açıyorum kurallara göre açılmayan konuları yönetime bildirin hiç kimsenin keyfine göre hareket edemem kusura bakma hele usul ve adab dışı uyarılar umurumda değil

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Öncelikle edebli ol saygılı ol kalp kırıcı konuşup saygısızlık yapma bu kadar boş ve lüzumsuz konuşacağına yönetime rapor et ikili diyaloğa girme paşama bak bıkmış çokk üzüldüm ne yapalım şimdi konularımı kurallar a göre açıyorum kurallara göre açılmayan konuları yönetime bildirin hiç kimsenin keyfine göre hareket edemem kusura bakma hele usul ve adab dışı uyarılar umurumda değil
Kendi yaptığını değerlendir birde. Dışarıdan kendine bakıp kendini değerlendiremiyorsun sanırım. Ben ne yapıyorum? sordun mu hiç kendine?

Linux gibi çocuk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
233
Hocam ben de rüyamda Ford Focus kullanmıştım. Çok farklı bir şeydi o an. Çünkü hiç araba kullanmadım hayatımda.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Kendi yaptığını değerlendir birde. Dışarıdan kendine bakıp kendini değerlendiremiyorsun sanırım. Ben ne yapıyorum? sordun mu hiç kendine?
Peki değerli kardeşim sana göre mesaj kasıyorum seni rahatsız ediyorum ama bunu söylerken üslubuna dikkat etmek zorundasın konuyu gereksiz görürsen bunu kalp kırmadan söylersin saygı duyarım ama insana söver gibi konuşamazsın sana söyledim rahatsız olduğun zaman geç başka sayfayı oku yada şikayet et rapor et ikili diyaloğa girersen birbirimizin kalbini kırarız bu da bize yakışmaz teşekkürler saygılar misal yarın başka bit araba konusu açıyorum sen ister oku ister okuma ama insanlar senlen güzel konuşsun dersen
Birbirimizden bıkmadan önce saygı duymasını öğrenmemiz gerek saygılar selamlar hayırlı akşamlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Peki değerli kardeşim sana göre mesaj kasıyorum seni rahatsız ediyorum ama bunu söylerken üslubuna dikkat etmek zorundasın konuyu gereksiz görürsen bunu kalp kırmadan söylersin saygı duyarım ama insana söver gibi konuşamazsın sana söyledim rahatsız olduğun zaman geç başka sayfayı oku yada şikayet et rapor et ikili diyaloğa girersen birbirimizin kalbini kırarız bu da bize yakışmaz teşekkürler saygılar misal yarın başka bit araba konusu açıyorum sen ister oku ister okuma ama insanlar senlen güzel konuşsun dersen
Birbirimizden bıkmadan önce saygı duymasını öğrenmemiz gerek saygılar selamlar hayırlı akşamlar
Bıkmış konuşmasıydı o. Sen kendini hakarete uğradığını düşündüysen benim sorunum değil.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Bıkmış konuşmasıydı o. Sen kendini hakarete uğradığını düşündüysen benim sorunum değil.
Bende sana onu söylüyorum ben buraya elbette mesaj yazmaya insanlarla sohbet ve muhabbete geliyorum onun için saygı sevgi forum kurallarını bozmadan istediğim gibi mesaj yazıp forum kurallarına uygun olarak binlerce konu açma hakkına sahibim sen ise beğenmemek hakkına okumamak sahibine elbette sahipsin ama insanlara bıktım demek hoş ve güzel bir konuşma değildir sanki insanları döver ve kızar şekilde yazı yazarsan bende sana hoş olmayan şekilde cevap veririm kısas yapmış oluruz ödeşiriz neyse kendine iyi bak inşAllah Azerbaycanlı gardaşım Azerbaycan'a selam olsun bizden

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,173
Bende sana onu söylüyorum ben buraya elbette mesaj yazmaya insanlarla sohbet ve muhabbete geliyorum onun için saygı sevgi forum kurallarını bozmadan istediğim gibi mesaj yazıp forum kurallarına uygun olarak binlerce konu açma hakkına sahibim sen ise beğenmemek hakkına okumamak sahibine elbette sahipsin ama insanlara bıktım demek hoş ve güzel bir konuşma değildir sanki insanları döver ve kızar şekilde yazı yazarsan bende sana hoş olmayan şekilde cevap veririm kısas yapmış oluruz ödeşiriz neyse kendine iyi bak inşAllah Azerbaycanlı gardaşım Azerbaycan'a selam olsun bizden
Abi bak politikalaya girmeyelim Azerbaycanlı oralı buralı diye.
Sende insansın bende insanım, esas odur bir konu açtık ordan devam edelim. Yarın da konu açma Bahçede gördüğünüz en lüks otomobil nedir? Diye ?

Yinede yanlış anlayacaksınız böyle muhabbetler bir konu içinde tartışılabilir ama her ayrı muhabbeti konu yapıyorsun sen.

Bilmem anlatabildim mi?

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Ferrari 10 yıldır, kişiye özel otomobiller üretiyor. Brunei Sultanı’ndan Eric Clapton’a uzanan özel müşterilerinden alınan ilhamla çok sınırlı sayıda modeller üretilmeye devam ediliyor.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Ferrari Monza SP2 Çok özel müşteriler için yıllar öncesinden haber verilerek üretimine başlanan bu modellere sahip olabilmek için 1.6 milyon Euro ya sahip olmak geriyor bu modele sadece toplamda 499 adet üretilecek

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096

Son düzenleme:

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Kırmızı renk sedan Fiat egea 1.5 hibrit lounge donanım diğer paketleride ekli almak isterdim fazlasında gözüm yok

Son mesajlar