Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Arkadaşlar bende eski yazıyor.
Neden?
Klasik kurulum yapmışsınız.
Ben Rufus üzerinden 32gb bir sd card a windows 10 20h2 sürümünü yazmaya çalışırken varsayılan olarak FAT32 çıkıyor ancak ben yazarken ntfs seçtim sorun olur mu
Program geliştiricisinin önerisi şu şekilde:
Sadece UEFI:
Disk Bölüm Düzeni: GPT
Hedef Sistem: UEFI (CSM yok)
Dosya sistemi: FAT32

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Pek tabii.
konu çok uzun gibi görünse de Rufus'un kullanımı oldukça kolay ki kullanan da bilir; biraz detay verdim ki önyüklenebilir USB Flash sürücüsü oluşturmadaki sorunlar en aza indirilsin; pek görmediğimiz bazı konulara da açıklık getirmeye çalıştım.
Konu taze olduğu için ve konunun içinde olduğum için eksik kalan noktalar (varsa) eklenebilir: "Bazen, uzaklaşmak gerekir yakınlaşmak için." diyerekten... :)
Rufus kullanmak için bir neden daha: "Özgür Yazılım `

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Rufus kullanmak için bir neden daha: "Özgür Yazılım `
Şu Rufus'un kaynak kodlarını inceleyeyim ben bir ara, belki bir işler yaparım. :)
Boşa çıktı, C temelli diller ile aram yok. :( Rufus'un yazıldığı diller arasında Assembly bile varmış, bu ne arkadaş?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
TPM sürüm 2.0 ve Güvenli Önyükleme özelliği sistem gereksinimlerini karşılamayan bir bilgisayara RUFUS ile Windows 11 önyüklenebilir USB Flash sürücü hazırlamak için:

rufus-3.17.jpg

ÖNEMLİ: Minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan bir bilgisayara Windows 11'in yüklemesi önerilmez, uyumluluk sorunlarına neden olabilir. Windows 11'i yüklemeye devam ederseniz, bilgisayarınız artık desteklenmeyecek olup tüm (veya kısmen*) güncelleştirmeleri almaya hak kazanmayacaktır. Uyumluluk eksikliğinden dolayı bilgisayarınızda meydana gelebilecek hasarlardan, olası veri kayıplarından SDN Forum ve konuyu başlatan sorumlu değildir. Lütfen dikkatinize!