Reklam Zımbırtısı

Bu konuyu okuyanlar

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
nedir bu yaa shiftdelete.net e girerken çakma müzik calıyor. 3 kuruş fazladan kazanmak için milleti böle müziklerle rahatsız etmeye değermi. bu ne saçma hayat, bu ne şerkeş hayat, bu ne dingil hayat, bu ne kopuk hayat, bu ne manyak yaşam tarzı yaa azcıkın kendinize gelin!​

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
bende ie ile baktım şimdi o bengü mü yaa :S

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Reklamdan geliyor o ses İE den girerseniz görürsünüz :) Firefox ta çıkmıyor AdBlock var o yüzden sanırım

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hakkaten çok rahatsız edici oluyor. Winamp'da güzelim iron maiden çalarken araya bengü denen şahsiyet giriyor bütün konsantrem bozuluyor... bu eziyeti çektirmeyin bize admin ağalarım :( :(

bilican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sol köşedeki pembe bölgenin üzerine gelince çalıyor galiba..

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
operada da oluyor valla.
Ya reklamın üstünden yanlışlıkla geçmeyeyim diye fareye binbir türlü akrobasi hareketi yaptırmak zorunda kalıyorum :(

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Mozillada da yarım çalıyor şarkı,ard arda da çalıyor ya tamam hadi yaptınız bir şey madem düzgün yapın,1 kere ustune gelınce çalsın sussun kardeşim bu nedir ya her üstünden geçince sıfırdan çalıyor kaldırılması güzel olabilir kanımca :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Beowulf dedi ki:
nedir bu yaa shiftdelete.net e girerken çakma müzik calıyor. 3 kuruş fazladan kazanmak için milleti böle müziklerle rahatsız etmeye değermi. bu ne saçma hayat, bu ne şerkeş hayat, bu ne dingil hayat, bu ne kopuk hayat, bu ne manyak yaşam tarzı yaa azcıkın kendinize gelin!​

hayat böyle bir şey :) 3 gün ;)

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hazır yaz gelmişken bi arkadaşımızda SDN havayollarıyla 3 günlüğüne Maldivlere gönderildi desenize

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
trauma dedi ki:
operada da oluyor valla.
Ya reklamın üstünden yanlışlıkla geçmeyeyim diye fareye binbir türlü akrobasi hareketi yaptırmak zorunda kalıyorum :(
oprada reklamları kaldır o zaman daha ii olur

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
allahım yaşasın yanlızdeğilmişim bu konuuda berbat bişey bu bukada tepkiye rağmen neden halaa çalıyo bu aptal şarkı yaa
mausu getirmesende çalıyo bide hakeza tıklasan üstüste geliyo dahada deli ediyo
bunee yaa forumda bitek bengü ve bu ucuz sarkısı kalıcak site yöneticisi aloooo

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
valla bende arada reklamlara falan tıklıyodum sdn kazansın bizim sitemiz nede olsa falan diye ama bu sefer reklam harbiden çekilmez mouse u oynatmaya korkar oldum :S adblock kurulu değildi artık troy zorla kurdurtacak troycum alınma ama bugune kadar reklamlarınıza hiç laf etmedim evet bazen abartıp çook reklam alıyosunuz ki genellikle :p ama bu sizin para kazanmak için tek yolunuz ve haklı davanız olduğu için ses etmiyordum ama bu reklamlarla biz kullanıcılarda hoşnutsuzluk oluşturuyorsa bir düşünmeniz gerekmez mi?..

edit: veee evet adblock kurdum kurtuldum vallhaa süper bişi herkese tavsiye ederim :D :p

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
trauma dedi ki:
operada da oluyor valla.
opera için konuşuyorum daha firefox ta denemedim
araçlar - hızlı özellik değiştirme - javascripti etkinleştirme nin yanindaki tiki kaldır
bütün dertlerden kurtul

firefox ta da buldum arkadaşlar
araçlar - seçenekler - içerik - javascripti etkinleştir in yanında ki tiki kaldırın
bu işlem firefox un yükünü epey azalttıığından performansı arttı

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamam müzik koyulsun ama öyle üstüne gelince çalmasın...İsteyenler yürüt desin oynatsın reklamı.Hemde müzik koyuyorsanız adam gibi bişi olsun:)Bence hiç hoş olmamış S.D.N gibi asil bir siteye yakışmıyor:)

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bune yaaüff mausa dokunamıyorum deli olucak ne yanii site para kazanıcak diye aklımızdanmı olalım yahuu bulursam şu kadını varyaaaaa kaldırııın artıııkkkkkkkk ya bengü ya ben :D

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Birde bir andan sonra diline dolaşıyor kendimede gıcık oluyorum . Amon Amarth açtımda kendime geldim biraz :s

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
paşazede dedi ki:
bune yaaüff mausa dokunamıyorum deli olucak ne yanii site para kazanıcak diye aklımızdanmı olalım yahuu bulursam şu kadını varyaaaaa kaldırııın artıııkkkkkkkk ya bengü ya ben :D
abi okumuyonuz mu yazdıklarımızı ben çözemedim
sorununu hallett die yazdım bak
opera
araçlar - hızlı özellik değiştirme - javascripti etkinleştirme nin yanindaki tiki kaldır
bütün dertlerden kurtul

firefox
araçlar - seçenekler - içerik - javascripti etkinleştir in yanında ki tiki kaldırın
bu işlem firefoxu da hızlandırıyor

başka bir arzunuz yok dimi :)

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Centigrate yazdığını okumuştum uyguladım da, teşekkürler bilgilendirdiğin için ;)

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
adım adım yaklastım zafereeeee.......
yeter yahu..
deli etti walla
devamını getırse gam yemıcem...

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Internet Explorer kullananlar: IE7pro kursun öyle engelleyin reklamı
Firefoxçular ne yapacaklarını zaten bilir
Operacılar da sayfaya sağ tıklasın içerik engelle'ye tıklasın oradan ayarlayabilirler

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Korkma kalbim geçer şarkısı ilk defa mı reklam gördük aaaa varmı reklamın benle kavgası. gerçekten sinir bozuyor

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bari şu çalsa yaw
Bir kısa reklamda bitti sanırsın SDN baktı canım kilit çakarsın bu Konuyu o adminlere dinletirsin siz bir kutu konuya mesaj atarsın.
Sadece espri anlamadın da söylemek istedim bu konuyu açan arkadaş kitlenmiş zaten o yazı benimde hoşuma gitmemişti. Adminlere ve Editörlere sevgiler. kolay gelsin :)

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne Zamandan Beri Şikayetleri Dile Getirmek Yasaklanma Sebebi Oldu ?

Son mesajlar