Rampage ses sistemi

Bu konuyu okuyanlar

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Screenshot_20200905_222842_com.android.chrome.jpg

Bu modeli almayı düşünüyorum. Çünki sadece müzik dinleyeceğim sistemden.
Screenshot_20200905_220948_com.android.chrome.jpg

Aynı zamanda şöyle de bir model var. Ama fiyat olarak biraz daha fazla.
Apartmanda yaşıyorum. Bizim evde böyle kullanmayacağımız bir depo gibi oda vardı. Şimdi oraya koltuk dolap falan koyduk. Küçük bir televizyon falan aldık. Öyle takılmalı zaman geçirmelik bir oda. Orada kullanacağım sistemi. Çok profesyonel bir şey aramıyorum. Odaya yeterli bir ses versin yeter. Daha önce bu iki modelden birini deneyen olduysa hangisini önerirsiniz? Kullanmadıysanız da siz hangisini tercih ederdiniz?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Odada öyle bass vereyim tiz vereyim derdin yoksa normal bluetooth hoparlör yeter. Lg PH 1 önerebilirim. Telefonu bağla dinle. Bana yetiyor normal kullanım olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakkı abi bir toplu kutu açılış videosunda keşke takipçilere hediye etmeseydim diyerek yeni bir tane aldığını söylemişti. Ben yıllar önce ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Şarj konusunda da iyi hatta telefonu bağladığında hoparlör üzerindeki dahili mikrofonla konuşabiliyorsun.

Son düzenleme:

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Odada öyle bass vereyim tiz vereyim derdin yoksa normal bluetooth hoparlör yeter. Lg PH 1 önerebilirim. Telefonu bağla dinle. Bana yetiyor normal kullanım olarak.

Hakkı abi bir toplu kutu açılış videosunda keşke takipçilere hediye etmeseydim diyerek yeni bir tane aldığını söylemişti. Ben yıllar önce ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Şarj konusunda da iyi hatta telefonu bağladığında hoparlör üzerindeki dahili mikrofonla konuşabiliyorsun.
Yok zaten bende Philips BT25 diye diye bir küçük hoparlör var. Ama basları falan daha iyi duymak ve dizi, film falan izlemek için sistem alacağım. Birde odaya kuracağım orası işte takılmak için bir oda olacak.

++

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Anladım bu durumda logitech 2+1 sistem öneririm.

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
+

Anladım bu durumda logitech 2+1 sistem öneririm.
Zamanında kullanmıştım Logitech. Ama çok fazla temassızlık yapıyordu. Servise yolladım. Hallettik falan dediler ama pek bir fark yoktu sonuçta. İnternette baktım biraz çoğı insanın bundan şikayetçi olduğunu gördüm. Belki bu sefer sıkıntı çıkarmaz ama genede o ilk seçeneğim değil.

Son mesajlar