R10.net Davetiye Dağıtımı

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
r10 davetiye gönderebilecek arkadaş varsa lütfen pmden ulaşabilirmi...Elimdeki yerli yabancı torentlerden istediğini verebilirim

Gökay Balkış

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye gönderene 1 yıllık TR Lokasyonlu Limitsiz Hosting sağlıyacağım skype adresim; gokaybalkis

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
kullanmadığım 1 mesajlı r10 hesabım bulunmaktadır.isteyen kişiye mail adresıyle beraber ücret karşılığında verebılırım.almak isteyenler pm ile iletişime geçebilirler

eco_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar boşuna beklemeyin davetiye bulmaj çok çok zor

cybersoldier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A - R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz?
Website sahibiyim ayrıca youtube ve seo ile de ilgileniyorum bu yüzden r10'na kayıt olmak istiyorum
B - Hangi site veya forumun yöneticisiniz?
fullprogramindir.in
C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz proje / iş var mı? Varsa linkleri ile paylaşabilir misiniz?
Maalesef bir projem bulunmuyor
D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?
3,5 yıldır bu işler ile ilgiliyim ama bir referansım bulunmamakta

mec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevgili arkadaşlar benimde r10.net davetiye koduna ihtiyacım var http://fulldizifilmiizle.com sitemi yeni açtığım için webmaster arkadaşlardan sitemi geliştirmek ve daha üst noktalara getirmem için davetiye koduna ihtiyacım var fazla davetiye kodu olan arkadaşlarımızdan rica ediyorum fulldizi@fulldizifilmiizle.com veya admin@fulldizifilmiizle.com mail adreslerine mail atabilirlerse çok sevinirim şimdiden kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum tüm arkadaşlarımızın çalışmalarında başarılar diliyorum saygılarımla film izle

Feuerwerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bana da davetiye kodu gerekiyor. Uygun olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi? Teşekkür ederim

Syst3mm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde 2 adet davetiye ve 1 adet üyelik var ihtiyaç olduğu için değerlendirebilirim detay için pm atınız .

Karşılıklıdır

less

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladıgım kadarıyla kimseye bedavaya ekmek yok :)

makul fiyata davetiye vermek isteyen olursa iletisime gecelim pm ve ya gregorichly[at]gmail.om

Remzi0068

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kimsenin kolay kolay verecegini zanetmiyorum. Eger Davetiye alan Forum'dan Uzaklastirilirsa, otomatik olarak Davetiye veren kisiyide banliyorlar (bir nevi siz davetiye veridigniz kisiye kefil olmus oluyorsunuz, onun yaptigi hatada size yaniyorsunuz).

DarkJoueur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
A - R10.net'e neden üye olmak istiyorum ? Üye olma sebebim R10.net'te işinin ehli insanlar var ve bana bir çok webmaster formunun veremediği bilgileri vereceği için ve en çokda karşılaştığım r10.net üyeliğin var mı sorusu için.
B - www.turkmmo.com'da 2009 yılından beri yöneticiyim.
C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz ama inşallah ilerki zamanlarımda kendimi geliştirme konusundan emin oldukça bizimde ufak tefek fikirlerimiz var gerçekleştirmek istediğimiz.
D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?

D- Cevap : 2 - 3 Aydır web proje ve webmasterlık işlerine merak sardım, grafik işinde ise grafik tasarım bölümü mezunuyum ama malum lisede tam manasıyla bize bu işi öğretmedikleri için referans vermiyorum.

Not : İlgilenen ve bu başlık altında davetiye vericek arkadaşlara çok teşekkür ediyorum şimdiden.

İyi forumlar.

kubrasafak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
57 sayfalık konuda kaç kişiye davetiye gönderilmiş merak ettim açıkcası :D

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
A - R10.Net'e, şahsi sitelerim ile ilgili ticari işlemler için girmek istiyorum.
B - Pilsiz.net & geikoo.co
C - Pilsiz.net & geikoo.co, istur.com.tr ve daha birçok proje.
D - 5 yıl

Biri banada varsa davetiye için ö.m. atabilir mi?