R10.net Davetiye Dağıtımı

yasin_q

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bena acil r10 davetiyesi gerkli web sitem var reklam alış verişi scrpirt satı fln yapmam gerek elınde r10 davetiyesi olan varsa loveqeq@hotmail.com a dönderirse cok sevinirim

ashandle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rüşvet teklif etmeyelim lütfen:sneaky2: domainle değil sırayla demişler :tongue:

---------- saat 15:01 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:07 eklenmişti ----------

güncel

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
1 - Nimetlerinden yararlanmak, gerekirse nimetlerimi sunmak :p
2,3 - biyogen.metu.edu.tr | altingecit.com
4 - Profesyonel değilim ancak 3-4 yıldır amatör olarak ilgileniyorum.

E-posta: gngr[at]altingecit.com

Teşekkür ederim.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
gmail uzantılı adrese davetiye yolluyor musunuz?

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ya nasıl iş bu konunun başına büyük puntoyla gmail mynet ve hotmail'e r10 davetiyesi gönderilmez diyor

millet ısrarla gmail adresi veriyor, demekki, web işinden zerre kadar anladığınız yok, adam bi konuyu okur ne gerekliymiş, şartlar ne diye-

ama yok

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
ya nasıl iş bu konunun başına büyük puntoyla gmail mynet ve hotmail'e r10 davetiyesi gönderilmez diyor

millet ısrarla gmail adresi veriyor, demekki, web işinden zerre kadar anladığınız yok, adam bi konuyu okur ne gerekliymiş, şartlar ne diye-

ama yok

İşin ilginci web işinden anlamasa bile zahmet edip okusa ne olduğunu anlıycak tabi eğer okuması varsa.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
İşin ilginci web işinden anlamasa bile zahmet edip okusa ne olduğunu anlıycak tabi eğer okuması varsa.
Ben de bu hotmailler gmailler arasında kayboldum sanırım. :S Davetiye gelmedi. Sanırım insanlarda kalmadı artık ya da dediğim gibi gmail ve hotmail ile doldurulan konu davetiye gönderen arkadaşların ilgisini çekmiyor. :S

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Ben de bu hotmailler gmailler arasında kayboldum sanırım. :S Davetiye gelmedi. Sanırım insanlarda kalmadı artık ya da dediğim gibi gmail ve hotmail ile doldurulan konu davetiye gönderen arkadaşların ilgisini çekmiyor. :S

Zaten burada davetiye gönderen kimse yokki denk gelirse arada gönderenler çıkıyor.
R10 yeni düzenlemeye gitmiş şuan davetiye bulması baya zor.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
R10 davetiyesi gönderene Torrentleech üyelik/davetiye gönderilir

profiteer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
R10 davetiyesi olan arkadaşlardan biri PM atabilirmi ? R10 davetiyesi lazım şimdiden teşekkürler

LadeS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de epey oldu isteyeli ama ses yok. 1 yıllık host vericem davetiye gönderene, php.

SilentForce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de epey oldu isteyeli ama ses yok. 1 yıllık host vericem davetiye gönderene, php.

Benim üyeliğim var R10'a ama davetiye kısmına geldiğimde ''Hiç davetiyeniz kalmadı'' uyarısı alıyorum. Halbuki daha kimseye davetiye göndermedim bugüne kadar. Sanırım davetiyeleri kaldırmışlar bu aralar. Düzelir düzelmez bir kişiye gönderebilirim...

SilentForce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi forumlar. R10.net forumunda SilentForce nickli hesabımı devretmek istiyorum. Bunun karşılığında hostu bitmiş siteme 1 yıllık ücretsiz host istiyorum. Üyelikle forumda 39 adet mesajım bulunmakta. İlgilenenler var ise erdincturan@msn.com adresini ekleyebilirler...

Önemli: Şuan için davetiye sistemi adminler tarafından kapatıldığı için davetiye hakkı bulunmamaktadır. Daha önce kimseye davetiye göndermedim...