Soru Psu Soğuk Hava Üflüyor

Bu konuyu okuyanlar

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
silverstone 650 watt 80 plus bi güç kaynağı vardı başka bi bilgisayarda o yükteyken baya sıcak hava üflüyordu yükte değilken de pek sıcak değil ama gene de sıcaktı bende yükteyken de değilken de soğuk hava üflüyor ılık da değil ılık- soğuk arası yükteyken psu powerboost bir psu bide anlam veremedim hep max fan hızında döndüğü için olabilirmi sizce? yada soğuk hava mı üflemesi gerekiyor silverstone iyi marka diye biliyorum o bile sıcak

Reaksiyon puanı
8,022
Sistem çok güç çekmiyorsa bileşenler ısınmaz fanda soğuk üfler. Zaten Silverstone gibi kaliteli markalar kaliteli bileşenler kullanıyor çok ısınması beklenmez.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
SilverStone güzel üretim yapar, harbidir. Isınmıyor demek ki, ee neden fan çalışıyor ? Zero RPM teknolojisi yoktur.

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
ben mi yanlış anlatmışım yada yanlış anladım bilmiyorum ama silverstone ısınıyor benim psu ısınmıyor

Reaksiyon puanı
8,022
SilverStone güzel üretim yapar, harbidir. Isınmıyor demek ki, ee neden fan çalışıyor ? Zero RPM teknolojisi yoktur.
Maalesef her PSU koymuyorlar ama keşke her PSU'da olsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben mi yanlış anlatmışım yada yanlış anladım bilmiyorum ama silverstone ısınıyor benim psu ısınmıyor
Isınmasın daha iyi işte niye ısınmasını istiyorsun? Yük binmese ısınmaz.

Soft Donanım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
127
PSU'nun ısınmaması çok iyi. Zaten yüke girdiği zaman ısınır. Normal kullanımda fazla ısınma olmaz.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
HE PB soğuk hava üflüyormuş, kalitesiz marka pek verimli değil ondandır.