Yardım Psikolojim Bozuldu Yardım Edin Ne Yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

FurkanKlc01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Ben 16 Yaşımdayım Lise 2.Sınıf Öğrencisiyim Eskiden Okuma Hevesim Bâya Vardı Artık Hiçbirşey Yapasım Yok Herşeyi Kafaya Takıyorum Açık Öğretim Okuyup Bir Yandan da Çalışsammı Diye Düşünüyorum Sonra Vazgeçiyorum Dersleeime Çalışmak İstiyorum Ama Aklım Almıyor Eskisi Kadar Sanki Beynimde Bir Sorun Var Gibi Ders Çalışmak İstiyorum Ama Yapamıyorum Yapamayıncada Kendimi Kötü Hissediyorum Kardeşim Bile Dalga Geçiyor Benimle Bir Soru Çözemeyince Lise 2 ye gidiyorsun Bu Soruyu Bile Yapamıyorsun Diyor Artık Kafayı Yemek Üzereyim Ne Yapmam Lazım Ders Çalışmak İçin Birde Nasıl Kafa Dağıtabilirim
(Sosyal Hayatım 0 Derece) Cevap Verenlere Teşekkür ederim Şimdiden

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Süreklilik, yaptigimiz işlemler küçükte olsa zihinde dinlendirmeden aralıksız yer tutuyorsa çalışılıyorsa en küçük güçlükler dahi katlanilamaz olabilir. Dersleri ders gibi dinlenmeleri de uzaklasmalari da gerçek bir uzaklaşma olarak yaşamak gerekiyor.

Bu video belki bir fikir verebilir

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Sevgili FUrkan, okulunuzda rehber öğretmenleriniz varsa onlar ile konuşmanı tavsiye ederim. Ama bunun dışında pandemi hepimizi kötü etkiledi. Sana kafayı dağıtacağın kitaplar okumanı tavsiye ederim. Hatta eğer biraz fizik ve astronomiye ilgi duyuyorsan aşağıdaki kitap kafa dağıtmak için bire bir.

veya daha roman ve felsefe karışık ama hızlıca okunabilecek olan Elif Şafak aşk romanı da kafa dağıtmak için iyi gelebilir.

Ama hepsinden önemlisi rehber hocalarında konuşmak en önemlisi.

FurkanKlc01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevgili FUrkan, okulunuzda rehber öğretmenleriniz varsa onlar ile konuşmanı tavsiye ederim. Ama bunun dışında pandemi hepimizi kötü etkiledi. Sana kafayı dağıtacağın kitaplar okumanı tavsiye ederim. Hatta eğer biraz fizik ve astronomiye ilgi duyuyorsan aşağıdaki kitap kafa dağıtmak için bire bir.

veya daha roman ve felsefe karışık ama hızlıca okunabilecek olan Elif Şafak aşk romanı da kafa dağıtmak için iyi gelebilir.

Ama hepsinden önemlisi rehber hocalarında konuşmak en önemlisi.
Tavsiyen için Teşekkür ederim Denicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süreklilik, yaptigimiz işlemler küçükte olsa zihinde dinlendirmeden aralıksız yer tutuyorsa çalışılıyorsa en küçük güçlükler dahi katlanilamaz olabilir. Dersleri ders gibi dinlenmeleri de uzaklasmalari da gerçek bir uzaklaşma olarak yaşamak gerekiyor.

Bu video belki bir fikir verebilir
Video İçin Teşekkürler?