PS_3 kırdırayım mı? kalsın mı...

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bugun GTA 5 almaya gittim, sonra oralarda ps ustası dedi ki, bu kadar parayı vermektense gel kırdıralım ps yı, vereceğim parayla hem kırıyım, hem de 200 gb hdd koyayım. Kırdırmak aklımda hiç yokdu online oyunlar için. Ama kırdırınca da baya oyun indiririm. Bende super slim 40 gb. Sizce değermi?

Oyunu da almayıp geri döndüm)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Oyun alırsan 10 liraya değişerek her oyunu takılma olmadan, online, bütün güncellemeleri ile oynarsın. Bunları istemiyorsan tabiki kırdır gitsin. Ben arkadaşımla oynamaycaksam birlikte ne yapayım ps3 ü diyenlerdenim...

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Kırdırınca online oynayamayacaksınız ama. Orijinalden vazgeçmeyin derim.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Online oynamıyorum pek, galiba kırdıracağım

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyun alırsan 10 liraya değişerek her oyunu takılma olmadan, online, bütün güncellemeleri ile oynarsın. Bunları istemiyorsan tabiki kırdır gitsin. Ben arkadaşımla oynamaycaksam birlikte ne yapayım ps3 ü diyenlerdenim...
bu online oynama dediğiniz internet üzerinden dimi yani yanyana iki kişiyle oynanan değil

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
bu online oynama dediğiniz internet üzerinden dimi yani yanyana iki kişiyle oynanan değil

Evet internet üzerinden. Bir arkadaşınla veya o esnada online olan kişilerle birlik olup banka neyim soyuyorsun sonra birine kızdın mı kafasına sıkıyorsun. işte onun gibi birşey :D

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben mesela GTA yı IGN crewi ile oynuyorum. Hem dişli rakipler hem de hep online olan cidden iyi bir kadro. Şimdi onunla aldığım zevkin yanında story den aldığım zevk 10 da biri değil inan ki. Online oyunun tadı her zaman çok fazla. Ayrıca kırdırıp rezillik yaşayacağına 15 liraya aylık PSN plus al [MENTION=345196]ASMU[/MENTION] hem her ay çıkan 4-5 oyunu indirip keyifle oynarsın hem de sınırların olmaz. 2. el de de nitekim ben alacak olsam senden o konsolu kırık istemem. Temiz ararım

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Sakın kırdırma, online çok zevkli. Bu arada online oynamanı tavsiye ediyorum, mesela ben PSN 'den 3 tane yabancı arkadaş edindim. Sosyal paylaşım sitesinden bile görüşmeye başladık. İnanırmısın sürekli ülkelerine misafir olarak çağırıyorlar :laugh:. Beni PSN eklemek isteyen PSN ismim " Tomahawk Erkan " :p

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Online oynayacaksan kırdırma ama online taraftarı değilsin gibi kırdır daha iyi olur

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
PS3 ümü kırdırmadım ama şu oyunların hiç birinde öyle oturayım online zevkli alayım olmadı yani GTA 5, Last of Us, GoW Ascension, AC 3. CoD BF zaten bunları PC ye alıyorum FPS oyunu her zaman PC de daha zevkli bulmuşumdur. Bence o kadar online oynayan biri değilseniz kırdırın.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
GTA 5 Online yi tavsiye etmiyorum.Ama kırdırma taraftarı da değilim şu sıralar online olarak BF3 e devam ediyorum bayağı sarıyor.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kırdırmadım, gta 5 , fifa 2014 ve kol aldım

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Online takılıyorum, tek başına harita oynamaktansa, Battlefield 4 aldım online oynuyorum baya klan kurmayı bile başladık :D
Online oyunculara PSN plus tavsiye ederim, her ay en az 3-4 oyun ücretsiz veriyor ve üstelik güzel indirim imkanları sunuyor.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Her şeyin orijinali güzeldir.Online oynuyorsanız kırdırmak çok mantıksız.Ama online olmadan single takılıyorsanız kırdırmak mantıklı.

tync2006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anlaşılan herkes yanlış biliyor. Kırılmış yani CFWli PS3 nüzü son CFW versiyonuna yükselttiğiniz takdirde PSN erişimi sağlayıp dilediğiniz oyunu online oynayabilirsiniz. PS3 cihazını kırdırınca cihazınız 3.55 CFW olur güncel versiyon 4.53, 4.53 CFW yükleyip PSNe erişim sağlanıyor ve online oynanıyor ancak ban riski vardır banlanmamak içinde bir kaç püf nokta var bunlardan biri PSNe bağlıyken multimane girmemek gibi banlanıncada PS3 ün IDsi bir program vasıtası ile değiştirilip tekrar erişim sağlanabiliyor bunların hepsi karışık gibi gözüksede çok kolay işlemlerdir...

Pro_Gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırdırdığın Zaman PSN Den Banlanma Durumu Var Ve Direk İnternete Yani PlayStation Plus`a Girdiğin Zaman Direk Algılar Online Denen Şey Bitersenin İçin Ama Ben Kırdırmandan Yanayım Alacağın Adam Doğru Söylemiş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Evet Online İnternet Üzerinden Split Screen Değil Yana Yana Arkadaşınla Aynı Anda Aynı Ps3 den Oynaya Bilirsin.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kırdırmaktansa ikinci el oyun almak en mantıklısı

AliXev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta 5 online gercekten eglenceli ve tavsiye ediyorum hele bide bluetooth lu mikrofon alirsan tamam dir baya eglenceli oluyor bence kirdirma 1 2 oyun al online oyna gta 5 , cod mw3 , medal of honor warfighter online oynamak isterseniz ekleyin psn:eek:ktaycan8 moh warfighter da su ana kadar 1 2 tane turk gordum oynuyacaklar varsa eklesin.