Ps4 Fat Kasa mı Slim mi ?

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Soru açık. Bende fat kasa mevcut 500 GB lik fan sesi son zamanlarda çok arttı bir de çoğu şeyi desteklemiyor gibi ds4 hoparlöründen ses gelmiyor bu yüzden slim ile takas yapmak istiyorum. Yapmalı mıyım ? Hangisi daha iyidir ? Şimdiden teşekkür ediyorum

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Soru açık. Bende fat kasa mevcut 500 GB lik fan sesi son zamanlarda çok arttı bir de çoğu şeyi desteklemiyor gibi ds4 hoparlöründen ses gelmiyor bu yüzden slim ile takas yapmak istiyorum. Yapmalı mıyım ? Hangisi daha iyidir ? Şimdiden teşekkür ediyorum
Bence slim kasa ile takas et

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Bence slim kasa ile takas et

Aynen bende öyle düşündüm çünkü benim kuzenimde slim var arkasında 1 karış boşluk var yani arkası kapalı kullanıyor ona rağmen fan sesi yok ve gta 5’te çok yüksek fps alıyor. Ben en fazla 50-60 fps alıyorum ama onun oyunu aşırı akıcı.

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
eğer slim ile takas etme şansın varsa direkt takas et hiç düşünme fat kasalar ilk model olduğu için sorunlu biraz

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Slim kasa daha iyi tabiki. Playstationlar da bilgisayar gibi onlar da bakım istiyor. Macun değişimi toz temizliği gibi.