Yardım Ps5 Fat mi Yoksa Slim Kasa mı Almalıyım?

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar merhaba. Ps4 slim kasa oyun konsolumu satıp Ps5 slim almak istiyorum. Fakat çok ısınıyor, çok fan sesi geliyor gibi şeyler duydum. Fat kasa da sıfır olarak hiçbir teknoloji marketinde satılmıyor, ikinci el olarak almak isteyorum. Slim kasa kullanıpta pişman olan var mı aranızda ona göre tercih yapıcam. Şimdiden teşekkürler

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,073
Ben slim kullandım tercih edebilirsin

Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar merhaba. Ps4 slim kasa oyun konsolumu satıp Ps5 slim almak istiyorum. Fakat çok ısınıyor, çok fan sesi geliyor gibi şeyler duydum. Fat kasa da sıfır olarak hiçbir teknoloji marketinde satılmıyor, ikinci el olarak almak isteyorum. Slim kasa kullanıpta pişman olan var mı aranızda ona göre tercih yapıcam. Şimdiden teşekkürler
Bildiğinim kadariyls fat fiystlsrinda ucuzluk olacak

Reaksiyon puanı
13
Zaten hiçbir mağazada satılmıyor artık fat kasa. İkinci El de almak istemiyorum. Eğer slim kasada ısınma ve ses problemi yoksa slim almak istiyorum
Bunlara da bakabilirsiniz

Eğer hala slim istiyorsaniz

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bunlara da bakabilirsiniz

Eğer hala slim istiyorsaniz

Teşekkür ederim ilgin için. Trendyoldaki bana saçma bir şekilde pahalı geldi 27k. Herhalde artık teknosada trendyol gibi oldu kendi ürünlerini satmak yerine başka satıcıları araya sokuyor. Ya 2. El sony garantili temiz bir ps5 alıcam ya da sıfır bir slim kasa

Reaksiyon puanı
13
Teşekkür ederim ilgin için. Trendyoldaki bana saçma bir şekilde pahalı geldi 27k. Herhalde artık teknosada trendyol gibi oldu kendi ürünlerini satmak yerine başka satıcıları araya sokuyor. Ya 2. El sony garantili temiz bir ps5 alıcam ya da sıfır bir slim kasa
Abi teknosa daha uygun bi deo o slim cd li Version
Mesaj otomatik birleştirildi:

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
528
TOLGA zamanında böyle bir video ve karşılaştırma yapmış. Bakabilirsin

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Slim kasa daha çok fan sesi çıkarıp biraz ısınıyor. Sorun olmazsa bunlar alabilirsiniz başka bir eksiği yok.