PS4 Slim mi ? Xbox One S mi ?

Bu konuyu okuyanlar

CekyRey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar sizce ps4 slim mi xbox one s mi ikisininde kötü ve iyi yanları var benim bir ps2 im var sadece 2 oyunum var sadece arkadaşlarımda x360 oynuyordum

1. one s in ps4 e göre oyunları ucuz ps4 oyunları çok pahalı

2. benim televizyonum 4k xbox one s de 4k oyun mu oynuyoz yoksa 4k filmmi izliyoz sitesinde 4k bluray yazıodu sadece

3. ben yeni ps4 e çıkacak olan god of war ve spidermani merak ediyorum oynamak istiyorum

4. türkiyede herkes ps4 kullanıyor xbox one s az kullanan var oyun takasları daha kolay oluyo KONSOLOYUN falan (konsoloyun Güvenilirmi bide)

5. xbox one s amerikada daha çok kullanıyomuş bazı özellikleri türkiyede kullanılamıyormuş hala öyle mi

6. son olarak genelde multiplayer oyuncusu değilim singleplayer oyunları severim zaten konsollarda multiplayer oynamak için para veriliyor oda çok saçma ama eğer
verirsem xbox live gold mu plus mı

8. hangisinin kontrolcüsü daha iyi (fps fazla oynamam) ps2 nin kontrolcüsü güzeldi

Şimdi ben hangi konsolu almalıyım .

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
1. Xbox One S oyunları PS4 den daha ucuz değil hatta PS4 oyunları Türkiye içerisinde daha ucuza temin edebilirsiniz ve 2. el piyasası daha yaygın, xbox a göre ucuza oyun temin etmek daha kolay.

2. Xbox One S de oyun üzerine bir 4K desteği yok, 4k blu-ray filmleri çalıştırabilirsiniz.

3. Merak ediyorsanız alın.

4. Konsoloyun güvenli bir site ama oturduğunuz bölgede bu işi yapan bir satıcı bulursanız daha uygun olur.

5. Xbox'ın multimedya özelliklerinin çoğu Türkiye'de çalışmıyor.

6. İkisi de aynı.

7. Kontrolcü ise zevklere göre değişir.

PS4 almanız daha mantıklı olur.

2.el oyun al ve sat, PS4 e exclusive oyunları bariz şekilde daha iyi ve daha fazla, Türkçe dublajlı ve altyazılı oyun oynama şansı, PS Plus biraz daha ucuz. Konsolu elinizden çıkarmak istediğinizde çok hızlı bir şekilde satabilirsiniz ülkede talep çok olduğundan dolayı.

CekyRey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
peki ps4 slim 500 gb yetermi

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Dijital oyun tercih etmiyorum diyorsanız yeterli olur.

kemaltheasbotu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bende ps4 slim var memunum xbox kollarından nefret ediyorum kalitesiz geliyor bana. Bence ps4 al gerek kol kalitesi olsun gerek estetik olsun gerek oyun fiyatları olsun müthiş. Şu ana kadar baş ağrıtacak sıkıntı çıkarmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sıkıldıysan hemen satarsın piyasası var letgo gibi sitelerde