Playstation 3

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu konu hakkında çok araştırma yaptım ama bulamadım hiçbirşey . Çoğu insan Oyun için PC toplamak yerine PS Alırlar ki bencede mantıklısı Bu ama Nasıl Oluyorda Bu cihazlarda her oyun aynı stabilite ile çalışıyor abi ? Kasmıyor etmiyor aklım sırrım ermiyor :D

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
benim ps3 u satayim sana. bak nasilda cakiyon kofteyi :)

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu hakkında çok araştırma yaptım ama bulamadım hiçbirşey . Çoğu insan Oyun için PC toplamak yerine PS Alırlar ki bencede mantıklısı Bu ama Nasıl Oluyorda Bu cihazlarda her oyun aynı stabilite ile çalışıyor abi ? Kasmıyor etmiyor aklım sırrım ermiyor :D

PC nin derdi bitmez sürekli yenilemek zorunda kalırsın yani baştan hiç hata yapmadan konsol almak en iyisi oyunların konsolda kasmamasının sebebi konsollara göre hep aynı şekilde sabit optimize edilmesi.

titus6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünkü oyunlar konsollara optimize edilerek yapılır.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Oyunlar ps3e gore optimize edilir ama pcdeki grafik kalitesini ps3te alamazsin oyuzden pcye cikan oyunlari pcde ps3e cikan oyunlari ps3 te oynuyorum sahsen

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Oyunlar konsolun donanımlarına göre optimize edilir. Konsolun donanımları sadece oyun için kullanılır, pcde bir sürü arkaplan işlemi yapılır vs. Ama pcde aldığın grafik kalitesini konsolda göremezsin. Konsolun tek artısı 4-5 yıl her oyunu oynayabilirsin, exclusive oyunlar felan var konsola özel. Ama bana göre pc oyun oynamak için daha iyidir.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adamın sorduğu soruyu cevapladım sırf post kasmak için alt alta aynı mesajları yazıyosunuz