PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Hangi oyun konsolunu tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    357

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
[video=youtube;fZmXp8q_RnA]http://www.youtube.com/watch?v=fZmXp8q_RnA&feature=related[/video]

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence en iyisi xbox 360.Tam 5 yıldır kullanıyorum ve gayet memmunum.Tavsiyede ederim

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önümüz 6 günlük bayram.Şu an konsol alsam elimde patlarmı acaba.yorumlarınızı bekliyorum.Ayrıca kafamda xbox var.

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Playstation 3 hocam sakın Xbox almayın derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende ikiside war ama ben ps3 ü tercih edin derim derdiniz oyunsa kırdırın şifresini 10 tlye yüklüyorlar xbox çok ama çok dandik

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence xbox 360 ama siyahını alma beyaz daha iyiymiş :dil:

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bugün PS3 ve Xbox 360'da PES 2013 deneme fırsatım oldu. İlk başta Xbox'ta görüntü biraz daha koyu olduğunu görünce yadırgamıştım, ama böylesi oyun keyfi olarak daha iyiydi. Görüntü aslında daha gerçekçi oluyordu.

serkan94

Profesör
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
22
Playstation 3 hocam sakın Xbox almayın derim.

Sebep? .Sayfalarca yazı yazılıp biranda insanların fikrini değiştirmeyin sebep belirtin :)

arkadaşlar bende ikiside war ama ben ps3 ü tercih edin derim derdiniz oyunsa kırdırın şifresini 10 tlye yüklüyorlar xbox çok ama çok dandik

Neden dandik? Xbox 360'da kırdırılıyor hem Ps3 gibi her oyuna hack beklemek zorunda değilsiniz

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
yaklasik 3 aydir kutusunda yatan cihaz xbox 360

karsilastirmaya gelince ps3 neymis

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
XBOX alacaklar 3K Sorununu göze alıp ona göre almalarını tavsiye ederim.öyleki bu sorunla karşılaşıp çözüm için internetten arama yaparsanız hiç hoş olmayan trajikomik çözüm yollarıyla karşılaşırsınız.kimisi 3k sorunu olan bi xbox ı çöpe at diyor diğeri buzdolabına koy diyor.seçim sizin.ben ps3 kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok.ama ps3 ün böyle bir sorunu olduğunu sanmıyorum.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Xbox ın en büyük artısı bence HALO dur.diğeri ise microsoft gibi bir devin oyuncağı olması.sony ise bu sektörde hep vardı.görüntü ve ses te sony den daha büyük bir firma yok.bu gün hollywood filmlerinin büyük çoğunluğunu Sony nin yapmış olduğu kameralarla çekiyor.bilgisayar-cep telefonu-televizyon-oyun konsolu-ev sinema sisteminden tutunda daha birçok elektronik aletlerin öncü isimlerindendir.Sony bir dev dir kabul etsenizde etmesenizde.15 yıldır oyuncuyum hayatımda ilkdefa Türkçe seslendirilmiş bir fps oyunu oynadım.bunu bana xbox sağlayabilcekmi?bide en büyük karşılaştırma move ve kinect ile yapılıyor.hiç o konularla ilgilenmeyen biriyim.yani ben oyunumu tuşa basarak oynayanlardanım.ayrıca xbox pahalıda.daha yeni yeni Türkiye pazarına giriyor.Halo yu ben Türkçe dublaj oynacakmıyım.sorunun cevabına evet diyen olabilir ama net bir tarih veremez.soruyorum size xbox ı ben neden alıyim.sırf GoW için bile ps3 alırım arkadaş.

serkan94

Profesör
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
22
XBOX alacaklar 3K Sorununu göze alıp ona göre almalarını tavsiye ederim.öyleki bu sorunla karşılaşıp çözüm için internetten arama yaparsanız hiç hoş olmayan trajikomik çözüm yollarıyla karşılaşırsınız.kimisi 3k sorunu olan bi xbox ı çöpe at diyor diğeri buzdolabına koy diyor.seçim sizin.ben ps3 kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok.ama ps3 ün böyle bir sorunu olduğunu sanmıyorum.

Xbox 360'ın eski kasalarında kaldı o 3K sorunu 3 yıldır kullanıyorum.Bütün gün çalıştığı oldu daha 3K olmadı.Ps3'ün de eski kasalarında sarı ışık problemi vardı.

Xbox ın en büyük artısı bence HALO dur.diğeri ise microsoft gibi bir devin oyuncağı olması.sony ise bu sektörde hep vardı.görüntü ve ses te sony den daha büyük bir firma yok.bu gün hollywood filmlerinin büyük çoğunluğunu Sony nin yapmış olduğu kameralarla çekiyor.bilgisayar-cep telefonu-televizyon-oyun konsolu-ev sinema sisteminden tutunda daha birçok elektronik aletlerin öncü isimlerindendir.Sony bir dev dir kabul etsenizde etmesenizde.15 yıldır oyuncuyum hayatımda ilkdefa Türkçe seslendirilmiş bir fps oyunu oynadım.bunu bana xbox sağlayabilcekmi?bide en büyük karşılaştırma move ve kinect ile yapılıyor.hiç o konularla ilgilenmeyen biriyim.yani ben oyunumu tuşa basarak oynayanlardanım.ayrıca xbox pahalıda.daha yeni yeni Türkiye pazarına giriyor.Halo yu ben Türkçe dublaj oynacakmıyım.sorunun cevabına evet diyen olabilir ama net bir tarih veremez.soruyorum size xbox ı ben neden alıyim.sırf GoW için bile ps3 alırım arkadaş.

Ne kadar Türkiye sektörüne geç girmiş olsa da yeni nesilde lider olacaktır.Her şey Türkçe olmakla bitmiyor Ps3'de olduğu gibi bundan sonra gelecek olan exc. oyunlar Türkçe olacaktır. ''GoW için Ps3'' meseleside bir bitmedi gitti bizde Halo için xbox alıyoruz live için xbox alıyoruz

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
ps3-vs-xbox-vs-pc-vs-wii_o_226176.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ikisinden birini almak istiyorum ama kafamda iki soru var: 1)Xbox360 ın gamepad pil olayı 2)ps3 ün kırdırılma olayı sizce hangisini almalıyım ?

serkan94

Profesör
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
22
bende ikisinden birini almak istiyorum ama kafamda iki soru var: 1)Xbox360 ın gamepad pil olayı 2)ps3 ün kırdırılma olayı sizce hangisini almalıyım ?

Xbox 360'ın gamepad'i için özel bataryalar var onlardan alarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.yüksek kapasiteli bir pil ile baya gidiyor buda aklınızda bulunsun. :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Xbox 360'ın eski kasalarında kaldı o 3K sorunu 3 yıldır kullanıyorum.Bütün gün çalıştığı oldu daha 3K olmadı.Ps3'ün de eski kasalarında sarı ışık problemi vardı.

Ne kadar Türkiye sektörüne geç girmiş olsa da yeni nesilde lider olacaktır.Her şey Türkçe olmakla bitmiyor Ps3'de olduğu gibi bundan sonra gelecek olan exc. oyunlar Türkçe olacaktır. ''GoW için Ps3'' meseleside bir bitmedi gitti bizde Halo için xbox alıyoruz live için xbox alıyoruz

herşey türkçe dublaj olmakla bitmiyor derken neyi kastettin anlamadım.bu zamana kadar oynadığım oyunların hepsi ingizilceydi.boş boş ates edip duruyorduk.ama killzone 3 te ilk defa amacımı görevimi biliyordum.takımla birlikte hareket edip en az hasarla nasıl kurtulurum bunu gördüm.yukarda dediğim gibi türkçe dublaj gelcek diyorsun ama ne zaman?ve hala ps3 ün oyun bereketiyle xbox ın oyunlarını bir tutuyorsunuz :D 2 tane oyunu var biri Halo diğeri gears of wars.halo ile killzone yarışır.peki gow a karşı önerebilceğiniz xbox ın exc. varmı

sinek412

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadalar yeni oyun konsolu almak istiyorum assansis creed 3 oynamak için sizce hangi marka almalıyım

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bence ps3 320 gb veya
lumia 920+xbox 360 çünkü wp cihazların xbox ile iyi bir iletişimi olcakmış:)

minstally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende almayi planlıyorum ama bu böyle bunu alın şunu alın ile olmuyor yani ürünler için sunulan hizmetler ve multiplayer konusu hakkında bilgi verebilecek var mı