#PingsizBirTürkiye tagı gündemde

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Özgür'ün haberini duyduğumda çok sevinmiştim onun adına, ancak coğrafyanın bir kader olduğunu unutmuştum. Sonrasında almış olduğum haber ile tamamen yıkılmıştım.

drool

Asistan
Ping hem altyapı hem de sunucunun uzaklığıyla alakalı. Bence bundan önce daha az harcamayla daha yüksek indirme ve yükleme hızları elde edebilmemiz gerek.

Klyder

Öğrenci
Gerçekten can sıkıcı bir durum bu konuya el atarlarsa kendileri içinde yararlı olacağını düşünüyorum gencin yüzü gülürmü :(

Umut Çelik

I won’t change
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing
Bu ping meselesi herkeste yok. Genelde 1-2 yıl önce TTNET'e başvurup kullanmaya başlayanlarda var. Mesela Kablonet gibi superonline gibi kendi altyapılarını kullanan sağlayıcılarda böyle bir sorun sık yaşanmıyor yaşanırsa da kolay çözülüyor.

İsimyok0808

Profesör
Özel başlık
İsimsiz Kullanıcı
13 Mpbs download alıyorum. 0.7 Upload. Ping sorunum yok. Ama birine dosya gönderirken ping 500 oluyor . Lol'de 30Ping , CS:GO'da 80-100 , Valorant 70Vb.

Assad Najjar

Profesör
Özel başlık
Doktor
İnternet stabil çalışsın, ben pingine de razıyım; ama 13 bin TL'lik bilgisayarımda bile her gün internet gidip geliyor. Hayret bir şey ya...

Umut Çelik

I won’t change
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing
İnternet stabil çalışsın, ben pingine de razıyım; ama 13 bin TL'lik bilgisayarımda bile her gün internet gidip geliyor. Hayret bir şey ya...
İsterseniz buradan veya başka bir konu açarsanız oradan yardım edebilirim. Hangi İSS yi kullanıyorsunuz? Kesilme sorunu oluyor anladığım kadarıyla.

Assad Najjar

Profesör
Özel başlık
Doktor
İsterseniz buradan veya başka bir konu açarsanız oradan yardım edebilirim. Hangi İSS yi kullanıyorsunuz? Kesilme sorunu oluyor anladığım kadarıyla.
İSS olarak Türk Telekom VDSL internet kullanıyorum. Bilgisayar, modeme yaklaşık olarak 15-20 adım uzaklıkta.
Arada kapı da var tabi; ama eski bilgisayarımda bu kadar internet gitmezdi. Şimdi ise her gün gidip geliyor. Şu ülkede stabil internet verebilen bir tek Turkcell var sanırım.

Umut Çelik

I won’t change
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing
İSS olarak Türk Telekom VDSL internet kullanıyorum. Bilgisayar, modeme yaklaşık olarak 15-20 adım uzaklıkta.
Arada kapı da var tabi; ama eski bilgisayarımda bu kadar internet gitmezdi. Şimdi ise her gün gidip geliyor. Şu ülkede stabil internet verebilen bir tek Turkcell var sanırım.
Türk Telekom demeniz anlamama yetti. Klasik TT nin işleri.
Modeminiz eski mi yeni mi? Bir tanıdığınızın modemiyle test etme şansınız var mı?
Kablonet ve Turkcell stabil internet verebiliyor.

SDN Son Haberler