#Cumhurbaşkanıİstifa tagı gündemde!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
#Cumhurbaşkanıİstifa tagı 10K tweet ile Twitter Türkiye gündemine oturdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yürekleri yetse 'Cumhurbaşkanı istifa' diyecekler" demesi ardından tag, Twitter'da birinci sıraya yükseldi.​

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Devlet büyüğü olarak bu işlere girmemesi daha iyi olacağı kanaatindeyim, İç İşleri Bakanlığı söz konusu görevi yerine getirmeli bir an önce..

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Eyyyy Twitter! Sen benim istifa mı mı istiyorsun hah? Nirde BTK erişimi engelliyeceğiim! (!)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Dediler şimdi Twitter Türkiyede gündem de oldu ne değişti şimdi ? Aynısını yürekleri yetiyorsa muhalefetteki malum lider içinde söylesinler. Diyecekleri makam sevgisiyse onda da var aynısı.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Sanırsınız ülke Twitter üstünden yönetiliyor. Sabah akşam şu istifa şu görevi bıraksın flan. Bıkmadılar gitti...

Twiiter açıkça tarafını belli etmeye başladı son günlerde. İçişleri bakanının 2 Tweet i sansürlendi üstüne Devlet Bahçelinin attığı bir tweet sansürlendi. Yarın öbürgün adım gibi eminim Cumhurbaşkanının attığı bazı şeyleride sansürleyecek. Alın görün ben demokrasi ve özgürlük savaşçısıyım diyerek MUHALAFETİ GAZLAYACAK SADECE... LGBT veya diğer gurupların paylaşımlarını parlatıp muhalefetide arkasına alıp ortalığı karıştırmaya çalışacaklardır.

Diğer tarafta neler neler dönüyor ne hakaretler ne küfürler ne terör paylaşımları onlarda İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ deyip bilgi paylaşmıyor ama işine gelmedimi sansür yapabiliyor. İlerde seçimlerede karışıp manipüle etmeye çalışacaktır şimdiden şuraya yazayım yok oy çalındı yok şu oldu yok burada üsülsüzlük var gibisinden milleti sokağa dökmek için... Zaten temsilci atamaması ve devlet ile inatlaşmasından belliydi böyle olacağı. Bunun sonu Twitter i yasaklamaya kadar gidecek bu gidişle.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Sanırsınız ülke Twitter üstünden yönetiliyor.
Şu ana kadar Hukuk tarafında bayağı etkili oldu. Hukuken suçlu olan bir kişi salındığında Twitter baskısı ile tekrar soruşturmaya alınan çok kişi oldu biliyorsunuz.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Şu ana kadar Hukuk tarafında bayağı etkili oldu. Hukuken suçlu olan bir kişi salındığında Twitter baskısı ile tekrar soruşturmaya alınan çok kişi oldu biliyorsunuz.

Ben yönetim dedim zaten yargı demedim :)

Not: Bunuda çok yanlış buluyorum ayrınca. Oradan baskı ile adma tutuklama salma ekstra ifadeye çağırma flan çok yanlış işler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada Konuya misilleme gelmiş :) 1 saatten 2 katı Tweet...

1612537914227.png

Son düzenleme:

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Tag, Dünya Twitter gündeminde de 1. sıraya oturdu.