PES 2012'ye İndirilebilir İçerik Yolda

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
pes2011 e göre görüntüsü sanki demodaki gibi puslu,tam net hd değil. menüler felan güzel ama oyun sanki böyle canlı görüntü yok gibi acaba bende mi öyle.

direcxt dosyası güncel-ekran kartı güncel

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
FIFA 12 yi zavunda.met den edindim ama bir türlü oyuna giremedim FIFA 11 i falan sildim ama giriş ekranı geliyor kapanıyor oyun. :)

üstteki çözüm işe yaramadıysa belgelerimdeki instance0 dosyasına sağ tıklayıp salt okunur yapmanın işe yaradığına dair rivayetler var.
''C:\Users\kullanıcı adınız\Documents\FIFA 12\instance0''

pes2011 e göre görüntüsü sanki demodaki gibi puslu,tam net hd değil. menüler felan güzel ama oyun sanki böyle canlı görüntü yok gibi acaba bende mi öyle.

direcxt dosyası güncel-ekran kartı güncel

o bahsettiğiniz bilerek konmuş bir efekt yani driver,directx vs ile alakalı değil. Efekti kaldırmak için.
http://pes2008editing.blogspot.com/2011/09/graphics-patch-by-tunizizou-v2-no-blur.html

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
üstteki çözüm işe yaramadıysa belgelerimdeki instance0 dosyasına sağ tıklayıp salt okunur yapmanın işe yaradığına dair rivayetler var.

İşe yaradı! Origin açıldı arkadan onunla giriş yaptım açıldı. :) Teşekkürler :)

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

benim başıma gelmedi ama fifa forumlarını takip eden biri olarak bu sorunların ya joypad yada crack kaynaklı olduğunu görüyorum joypad'in varsa benim ayar dosyasını atabilirim pes ayarında.

Pad yok ama PES de şöyle bir tuş dizilimi kullanıyorum PES i nasıl böyle yapabilirim?

hAZee.png

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17

o bahsettiğiniz bilerek konmuş bir efekt yani driver,directx vs ile alakalı değil. Efekti kaldırmak için.
http://pes2008editing.blogspot.com/2011/09/graphics-patch-by-tunizizou-v2-no-blur.html

blurr efektini nie koymuşlar anlamıyorum neden orjinal oyunda böyle oluyor ki. herkestemi böyle

birde içinden çıkan dosyayı img klasörünü kopyalarken aynısı var deyip kabul etmiyor

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
aynısı olacak tabi değiştireceksiniz.:) hem öyle demeyin o efekte bayılan arkadaşlar vardı...:glare:

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
değiştirmiyor salt okunuru kaldırdım yine yapmadı. farklı bir isimle kaydedin diyor

balaban6162

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acaba tamamen ücretsiz sürüm mü olacak, yoksa pes almış olanlara ücretsiz sürümümü olacak.Dictionary
x​
+​
?​
Null.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ne oluyo tam olarak bu indirilebilir içerik?

ne ücretsiz

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
:D zevk almak için alacaksın mecbur. Pes gibi değil ki 4 tane şut şekli var, topu açarak koşma var, maç içi taktikler var, özel hareketler var.... bunları klavyeyle yaparım diyosan... ama yapamassın:) yapamayıncada oyundan zevk alamassın.

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
indirirken hata veriyor varmı indirebilen.

ErkanPur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bende indirdim sorunsuz bir şekilde çalışıyor

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Patch gelmeden önceki Galatasaray ile Patchden sonraki Galatasaray arasındaki farklara baksanıza , takım tamamen değişmiş :)