PES 2012 Yeni Gameplay Video

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[video=youtube;RxdmopP36gI]http://www.youtube.com/watch?v=RxdmopP36gI&feature=player_embedded#at=30[/video]

Saha kenarındaki hareketli insanlar çok güzel olmuş, başka bir fark...

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
motion capture işlemlerini gene maymunlara yaptırmışlar :D

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Saha kenarındaki hareketli insanlar bir senedir söyleyipte istediğim olaydı helal olsun

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
motion capture işlemlerini gene maymunlara yaptırmışlar :D

Söylemek istediğim ama bulamadığım cümle buydu ağzına sağlık:) bide her sene aynı japon elemana kıyafetleri giydirip koşturuyorlar çalım attırıyorlar ama her sene aynı robot deparlar kovun şu adamı olmuyor işte :)
Not:Fifa11'i bide Hybrid Gameplay 4.9.1 ile deneyin konsolda fifa nasılmış bir nebze anlarsınız.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Gene hareketler robotik değişen hiçbir şey yok.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
grafik 9,5 puan
oynayış copy paste gibi.......

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
grafik 9,5 puan
oynayış copy paste gibi.......

9.5 puan biraz fazla değilmi? 10 tam puan grafikler nasıl olacak ozaman:D Diğer söylediğine katılıyorum ama grafiklerde copy paste bence. Bir pes hastası olarak düştüğü duruma üzülüyorum gerçekten, konami akıllanacağa benzemiyor.

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merakımdan soruyorum, yanlış anlamayın! Sizce PES ne yapmalıda tekrar sizin için 1 numara olmalı... ???
9.5 puan biraz fazla değilmi? 10 tam puan grafikler nasıl olacak ozaman:D Diğer söylediğine katılıyorum ama grafiklerde copy paste bence. Bir pes hastası olarak düştüğü duruma üzülüyorum gerçekten, konami akıllanacağa benzemiyor.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
merakımdan soruyorum, yanlış anlamayın! Sizce PES ne yapmalıda tekrar sizin için 1 numara olmalı... ???

koşma,düşme,şut,itiraz vs bütün animasyonları çöpe atıp gerçekçi animasyonlar yapmalı, gerçekçi atmosfer ve ses olayının futbol oyununun gerçekçi ve sürükleyici olmasında %70 payı olduğunu anlamalı, artık lisans olayını çözmeli, çözmeyide bırak aldığı lisansları 1 sene sonra kaybetmemeli, hep aynı ve sallama stadları bırakıp büyük takımların stadlarını oyuna aktarmalı, bilgisayarda oyun oynarken eğlenmenin taktikten daha önemli olduğunu anlamalı benim fikrim bunlar.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Grafik 9,5 :D

ben 7,5 veririm en fazla ...

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
grafiklere 9,5 vermemin sebebi şuan için oyunlarda kullanılan grafiklere göre 9,5 ilerleyen yıllarda neler olur bilemeyiz.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şuan oyunlarda kullanılan(?) kullanmak ? ,günümüz oyunlarının grafiklerini göre 9,5 diyorsun

Hee ben seni anladım 100 üzerinden 9,5 :)

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
39. saniyeden 42. saniyeye kadar Dani Alves'in koşuşunu görünce direk kapadım. Bildiğin goril koşuyor. Hey Allah'ım ya bu adamlar ne zaman akıllanacaklar. Bir moku beceremediler.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
grafik :2k games
oynayış :ea sports
taktik ve oyun modları : konami

böyle bir futbol oyunu çıkmadığı sürece, hem fifa hemde konami (benim gözümde) başarılı sayılmazlar....

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Micoli Allah o oyundan bizi korusun.Olaya 2k el atmasinda isterse oyun 2 boyutlu olsun...

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam sen gidip basket oyununu örnek gösteriyorsun bize. Ne kadar iyi olursa olsun kaplayacakları nesne ve alan küçük.Düz bir zemini kaplamak çimden daha kolaydır.Yani PES ten veya FIFA'nınkinde iyi grafik bekleyemezsin.Karşılaştırırken doğru referanslar almak lazım :)

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Futbolcu hareketleri biraz daha güzelleşmiş gördüm el kol hareketleri. Yapay zeka da her sene yükselişte. Pes hayranı olduğumdanmıdır nedir kötüleri görmüyorum :)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
E3 Taze taze...

[video=youtube;FVP_IgCqtD8]http://www.youtube.com/watch?v=FVP_IgCqtD8&feature=player_embedded#at=105[/video]

[video=youtube;V7MUxDYgUsQ]http://www.youtube.com/watch?v=V7MUxDYgUsQ&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;ELwTRGqizXo]http://www.youtube.com/watch?v=ELwTRGqizXo&feature=player_embedded[/video]

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çok hoşuma gitti. Kamera açısıda tekrar ortalanmış sanırım şikayetlerim hallolmuş.Elveda FIFA ( zaten oynamıyordum ki :))

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
PES2012_event16_1.jpg

PES2012_event11_1.jpg

PES2012_event09_1.jpg

PES2012_event07_1.jpg

PES2012_event17_1.jpg

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

Çok hoşuma gitti. Kamera açısıda tekrar ortalanmış sanırım şikayetlerim hallolmuş.Elveda FIFA ( zaten oynamıyordum ki :))

Açıkçası pes2011'den farkını hala göremedim.. İsimlere değil renklere aşığız:)

---------- Post added at 00:45 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

[video=youtube;JF3eLatNOqw]http://www.youtube.com/watch?v=JF3eLatNOqw&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;TnDtf3PyI7c]http://www.youtube.com/watch?v=TnDtf3PyI7c&feature=player_embedded[/video]

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Oyuncu hareketleri daha yapaydı 11 de şimdi orta açma animasyonları top çekme falan iyi olmuş şutlarda iyi

FIFA'da beğenmediğim olaylar taktikler pek işime yaramıyor bir oyun düzeni kuruyorum oyuncuların morali ve kalitesi iyiyse 2 sene hiç değişiklik yapmadan menajer modda başarılı olduğumu gördüm.

PES'te taktikler ön planda ve çok ayrıntılı .Taktikler oyuna birebir etki ediyor.

Ayrıyeten FIFA'nın top fiziğini de hiç beğenmiyor.

Bunlar hariç iyi 3 ay beni eğlendirdi ama daha fazla dayanamadım...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Taktik için kafa yormaya deymez tek taktik yapmadan 25 dakika taktik yapan elemanları maymun ettiğim çok oldu :) bunun için menajerlik oyunları var zaten, gerçek futbol zevki için de halı sahada maç öneririm:) Bilgisayarda ya da konsolda ilk öncelik eğlenmekse fifa şuan daha önde görünen köy kılavuz istemiyor, top fiziği konsolda rakipsiz diyebilirim pes11'de top fiziği çok kötü keşke 2010daki fiziği bozmasalardı. Pesi öz evladım gibi sevsemde artık pes2008den beri kullandıkları motoru değiştirmeleri lazım oyunun bundan daha ileri gideceği yok malesef.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Doğru oyun motoru eskidi ama 1-2 sene daha idare eder.Kötü görünmüyor hala.İki futbol oyununda grafikleri iyi değil.

İşte 2010 daki fiziğe yakınlaşmış biraz.

FIFA önde ama ne bileyim eski alışkanlık :)

Hem taktik yapıp hemde oynamayı isteyen adamlarda var :)

sefakopan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fifa grafikte yetişecekmiş pese hatta geçebilirmiş iç içe geçmeler falan olmayacakmış sağlam yapmışlar fifa 12 dede sollar pesi

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
fifa zaten grafikte de önde neyi geçecek:) ya uzaktan detayları göremiyorsunuz ya ekran kartınız okadar gösteriyor, pesin tek grafik üstünlüğü var o da oyuncu yüzleri, oyuncu yüzleri peste çok ilerde ama bloglarda okuduğuma göre ea bunuda bitirecekmiş bu sene bakalım ne olursa olsun olay bize yarayacak.