Paramı nereye yatırmam mantıklı olur?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dora

14/08/2018
Yönetici
Super Moderator
10 ayda çeyrek altın 45 TL fark çıkardı ortaya. Ve bu durgunlaşma zamanında bu şekilde arttı. Sınırı yok, alacağın kadar çeyrek yada gram altın al. Ne zaman bozarsan kazançlı çıkarsın.

Kryzen24

Asistan
gram altın da olabilir neticede 3 yıl önce fln 140-150 idi şimdi 260 fln sana tavsiyem gram altın 240'a fln düşerse 1 tane alıp dene olursa full öyle yap (vadeli hesap önerilir fakat haram bence vadesiz hesap aç)

Bitcoin ya da ethereum ikisinden biri şu anlık bence, yaşında küçük daha borsalarda paranı kaybetmemen için de hatta direk tavsiyem Thodex'de yatırım yapman her kolaylığı ve avantajı sağlıyorlar

Kaansenn34

Asistan
Siyaset,haber ve döviz takibi ile ilgili alakan ve bilgin varsa dövize yatırman iyi olacaktır.Döviz yatırımından gerçekten çok kâr etmiş biri olarak söylüyorum. :)

Byilmaz91

Asistan
Dostum şu an altın alma, ne al ne de sat. O işi 10 sene önce yapacaktınız, bir şey manşet olup değerlendiği zaman o şeye yatırım yapılmaz. Yatırım; ileri görüşlülük ve sermaye kayıp riskini kabullenme yetisini gerektirir. Şu anda oturup kağıt kalem alıp önümüzdeki 10 sene boyunca değerlenecek ve değer kaybedecek şeyleri düşünecek ve yatırımını gerçekleştireceksin. Ayrıca yatırım, öyle 1-2 senelik kısa süreli zaman dilimlerinde değil, 5-10 senelik zaman dilimlerinde büyük getiriler gösterir. Benim tavsiyem gıda ve ilaç sektörüdür. Yapay zeka ve nanoteknoloji gibi konular da yatırım bütçesi dahilinde düşünülmesi gereken başlıklar.

saltinirmak

Üyecik
Dostum şu an altın alma, ne al ne de sat. O işi 10 sene önce yapacaktınız, bir şey manşet olup değerlendiği zaman o şeye yatırım yapılmaz. Yatırım; ileri görüşlülük ve sermaye kayıp riskini kabullenme yetisini gerektirir. Şu anda oturup kağıt kalem alıp önümüzdeki 10 sene boyunca değerlenecek ve değer kaybedecek şeyleri düşünecek ve yatırımını gerçekleştireceksin. Ayrıca yatırım, öyle 1-2 senelik kısa süreli zaman dilimlerinde değil, 5-10 senelik zaman dilimlerinde büyük getiriler gösterir. Benim tavsiyem gıda ve ilaç sektörüdür. Yapay zeka ve nanoteknoloji gibi konular da yatırım bütçesi dahilinde düşünülmesi gereken başlıklar.
O sektörlere nasıl yatırım yapacağız?

stat counter