Soru papara hesabım askıda

Bu konuyu okuyanlar

adem.xd

Asistan
Reaksiyon puanı
18
selam papara hesabım yaklaşık 9-10 ay önce geçici olarak kapatıldı nedeni ise: şimdi hesabı ilk açarken uygulamadan açmaya çalıştım ve bir iki kere yanlış girdim ve günlük hakkım bitti bende akıllılık yapıp internet sitesinden getittirim dedim. kart siparişim alındı hatta uygulamadanda görüyrdum 1 hafta sonra hesap kilitlendi ama kargom daha sonra geldi o gün bu gündür kapalı bende şu ceza vs. işlerinden tırsıyorum açıkçası ne yapmam gerek bilen varmı 18 yaş altıyım arasam veli vs. gereklimi. (kart visa geldi) ?

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
selam papara hesabım yaklaşık 9-10 ay önce geçici olarak kapatıldı nedeni ise: şimdi hesabı ilk açarken uygulamadan açmaya çalıştım ve bir iki kere yanlış girdim ve günlük hakkım bitti bende akıllılık yapıp internet sitesinden getittirim dedim. kart siparişim alındı hatta uygulamadanda görüyrdum 1 hafta sonra hesap kilitlendi ama kargom daha sonra geldi o gün bu gündür kapalı bende şu ceza vs. işlerinden tırsıyorum açıkçası ne yapmam gerek bilen varmı arasam veli vs. gereklimi. (kart visa geldi) ?
müsteri temsilcisini arayıp konuşabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca tırsmanıza gerek yok zaten heseapınıza başkasının erişim sagladıgından dolayı askıya alındı.sizde arayıp konuyu anlatırsanız yaradımcı olacaklardır.

adem.xd

Asistan
Reaksiyon puanı
18
müsteri temsilcisini arayıp konuşabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca tırsmanıza gerek yok zaten heseapınıza başkasının erişim sagladıgından dolayı askıya alındı.sizde arayıp konuyu anlatırsanız yaradımcı olacaklardır.
hmm teşekkürler peki benmi konuşim yoksa veli felanmı yaşım 15