Soru Özel öğretmenim beni ödev konusunda tehdit ediyor.

Bu konuyu okuyanlar

Erhan1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İlk önce benim özel öğretmenim çok ödev veriyor bende mantık olarak bazen yapamıyorum ve ben bugün ödeevimi yapmadığım için günlük ödevimi çekip atmamı istiyor bunun üstüne ödevlerimi 2 katına çıkarmak ile tehdit ediyor

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
İlk önce benim özel öğretmenim çok ödev veriyor bende mantık olarak bazen yapamıyorum ve ben bugün ödeevimi yapmadığım için günlük ödevimi çekip atmamı istiyor bunun üstüne ödevlerimi 2 katına çıkarmak ile tehdit ediyor
ödevden tehtid etse max ne yapacak daha çok ödev verir az puan verir o kadar okul değiştim her türlü geçiriyorlar özel okullar kolay sorular sınavlar boş iş yani heee öylemi olmuş de şınav falan çek ciddiyim kankam hiçbişi yapmasan bile geçiyorsun yapmak istediğin veya yapabildiğin kadar yap hocaya ev ödevi için hesap vermene gerek yok notunu versin geçsin öyle iş olmaz ilah zannediyrlar bazı hocalar kendşlerini ses kaydını alıp milli eğitim bakanlığına şikayet etmekle tehtid et bak bakalım seni nasıl seviyor :D

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Özel Okul dememiş, Özel öğretmen demiş. Çocuk evde özel ders alıyor. Ailesi kendisinden çok başarılı olmasını bekliyor. Kendi de sallıyor. Bu durumda o Öğretmeni dövmemiz geekir. Başka çare yok. Ailesi kesin Öğretmenden yana olacak.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
iki saattir özel öğretmenle özel okulun ne alaka olduğunu anlamaya çalışıyorum meğersem yanlış okumuşlar ??‍♂️
Özel öğretmenin varsa ödevlerini olabildiğince eksiksiz yapman gerekli yapamadığın soru zaten vardır bunlarıda hocana sorman veya video çözümünden yapılışını izlemen gerek gün gelir keşke şuanda da özel hocam olsa da yardımcım olsa diye dua edersin tecrübe ile sabit

efecans61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ülkedeki gençlerin seviyesini şu yorumlar gösteriyor. Okuduğunu anlayamayan öğüt veriyor. Ama yazık ki ilerde görecekler sıkıntısını.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,581
Ödevleri yapamayacağın kadar fazla veriyorsa öğretmen değiştir. Öğretmenin tavırlarından hoşlanmadığını söyle anne babana.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Ailenize söyleyin böyle bir şey yapma hakkı yok.

Erhan1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sen yapmazsan yapar diyo bide anlamadığım bir şekilde sen tehdit edersen o da seni tehdit eder diyo
Not:Ben kimseyi tehdit etmedim etmemde.

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bunu foruma neden yazdığını anlamadım. Toplanalım öğretmenin kulağını mı çekelim ne istiyorsun ?