Özel Ders by Alengirli :)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Selam arkadaşlar,

Fizik, matematik ve İngilizce alanlarında orta okul ve lise öğrencilerine özel ders vermeye niyetlendim. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Nerelere kayıt yaptırmak gerekir, kime danışmalı? Dersi iyi anlatırım da, öncesinde ders isteyenleri bulmak lazım sonuçta :)

Hatta bu konu reklam sayılıp kilitlenir mi, onu bile bilmiyorum :huh:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Reklam yapmayalım :D
Valla ben buralarda hep ağaçlara asılmış ilan görüyorum ama bilmiyorum o ilanlara rağbet var mıdır.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
valla ben de özel ders veriyom
hem de (resmi) matematik eğitimi uzmanı olarak
reklama girmiyorsa ben de duyurayım kendimi ;)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bi ilan hazırla
dersanelerin giriş kapılarının karşısındaki direğe yapıştır :D
gerçekten işe yarıyor

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Birkaç arkadaşım sadece el ilanları dağıtarak kısa süre içersinde etüt merkezi tarzı bir yer açtılar. Demek ki bu yöntem işe yarıyor.

kullanıcı

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Duvarlara ...
Üniversiteliden Fizik, matematik ve İngilizce alanlarında orta okul ve lise öğrencilerine özel ders verilir.
İletişim bilgileri: ***
Gibi bir afiş yapıp asabilirsin. Tanıdık birinden başlayabilirsin. Onlar tanıdıklarına yönlendirir. Aklıma gelen birkaç fikir... :closedeyes:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
[FLASH][/FLASH]SDN ye fiyat konusunda bi takım indirimler olacak inşallah :flowers:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bende aşk dersi veriyorum aşk acısı çekenlere duyurulur..:D

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Artik ozel ders icin yer acmanin modasi gecti.
Sanal derslik olusturuyorlar,
Egitmenin sunucusuna baglaniyor ogrenciler ve sanal ders goruyorlar.
Tabi Alengirli icin bu imkan varmidir bilemiyorum, ama derslik olusturmadan da 1-1 hatta 1-2 yapilabilmesi mumkun.

Basarilar dilerim,

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
hayırlı iş bu hocam :) hem ramazanda yaklaşıyor :p nede olsa öğrenciyiz yap bişiler iştee

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bu ilan falan, belediyeyle başımız belaya girmesin sonra. Mapushaneden haber girmek de zor olur siteye yahu :D

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ya durağa yapıştırcam, sonra adam ebesinin nikahından arayacak derse gel diye. 2 saat için tüm günüm yolda geçecek :D

Ne zor işmiş bu özel ders yau, kardeşim orta okula gidiyor, onu bari çikolatayla fındık fıstıkla kandırıp arkadaşlarına yaymasını söliim :D

dayısı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence önce reklamcılık kursuna git. Sonra hem reklamını yapar hem ders verirsin. :biggrin:

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yaz ilanını, yapıştır direğe, 2 güne kalmaz arar 2 kişi derken arayanlarla oldunmu 20 kişi, aç bir Etüd adres belli olsun Vergiler Devletin olsun, Derken başvurular devam eder olursun 200 kişi, bakarsın bu bu iş büyüdü açarsın bir dersane , derken talep patlaması olur, çareyi DGS (Dershane Giriş Sınavı) ile aşarsın , oldunmu 500 kişi. Artık babanı bile tanımaz, o narin burnundan kıl aldırmazsın. Oldunmu işadamı. Hadi hayırlı işler.

zukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla dershanelerin işleri bile kesatki abartısız söylüyorum haftada en az 2 derhane arayıp ilk 15 gün ücretsiz kurs var yok şu bu var arayıp müşteri topluyorlar :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yaz ilanını, yapıştır direğe, 2 güne kalmaz arar 2 kişi derken arayanlarla oldunmu 20 kişi, aç bir Etüd adres belli olsun Vergiler Devletin olsun, Derken başvurular devam eder olursun 200 kişi, bakarsın bu bu iş büyüdü açarsın bir dersane , derken talep patlaması olur, çareyi DGS (Dershane Giriş Sınavı) ile aşarsın , oldunmu 500 kişi. Artık babanı bile tanımaz, o narin burnundan kıl aldırmazsın. Oldunmu işadamı. Hadi hayırlı işler.

Kısaca özetlemişsin olacakları...:biggrin:

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23

Napolyon'un, savaş planında haritada "önce şurayı alın, sonra burayı" diye gösteren bir kumandanına verdiği yanıt aklıma geldi: Öyle parmağını koymakla fethedilse alırdık :D

Böyle bir amacım yok, tek isteğim öğrenimimi bitirene kadar biraz ek gelir sağlamak. Bana 2 veya 3 öğrenci yeter.

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
Öğrencilere broşür ile ulaşıp, evlerinde küçük bir dershane kuran arkadaşlarım var. :) Bildiğim kadarı ile problem yaşamadılar.

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Aman dikkat et,orta okul filan ama çocuk bi soru sorunca, çat! diye çuvallama...:) Sonra ayıkla ayıklayabilisen pirincin taşını. Sen söyleyince benimde aklıma yatar gibi oldu ama çuvallamak terimini düşününce yapamıycağımı anladım .:)