Oynarken çok sinirlendiğiniz oyunlar?

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beni çok eskiden GTA Vice City yedi bitirdi beyler :closedeyes:
Sizide deli eden , canınızı sıkan bıktıran oyunlar vardır elbet buraya yazalım.

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
bir oyun varda chipin pcnetin verdiği cdlerden çıkmıştı korku oyunu korka koarka oynuyordum bir yerde dev bir zombi vardı bir türlü geçemiyordum mermim, gümüş kazığım bitiyordu tekrar blüm başından başlıyordum hiç o bölümü geçemedim :D

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Witcher 2'yi oynarken bi bölümde tıkandım adami bi türlü öldüremedim.. sinir oldum sildim oyunu :)

Charlie Scene

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yarış oynu oynarken sinirleriyorum cok hemde...

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Red Alert 3. Nedense çok zorlamıştı senaryoda ilerlemek :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Çooook eskilerden NFS'den 3 gün uğraşlarla 7 turluk yarışı geçmiştim ama klavyeyi kırmıştım. :D

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
constantine oynunu oynarken çok sinirlenmiştim orta okulda falandım bak hala aklımda :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Counter Strike oynarken hala çok kızdığım oluyor.Adama bir şarjör mermi boşaltıp ben ölünce özellikle.

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Zorluk açısından bakarsak Race Driver Grid(klavyeyle o oyunu bitirene saygı duyarım),Diablo 2,Baldur's Gate 2 ve onların ek paketleri(zor değillerdi ancak çok uzunlardı. Lise zamanlarında onlar gibi çok uzun süren oyunlar yüzünden öğrenim hayatım kepaze oldu),Spiderman 3 gibi isimler ilk aklıma gelenler. Çıkardığı sorunlar açısından bakarsak config.cfg dosyaları çalışmayan,optimizasyonu dapdandik,ikide bir çöken oyunları bu kategoriye sokabiliriz.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Space impact çok sinir ediyordu beni :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Bir ergen iken geçemediğim o kadar çok oyun o kadar çok bölüm olurdu ki; saçma hareketler yapar onu bunu kırardım.

Ama şimdi en kral oyun bir gün zor dayanabiliyor bana :cool:

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Most Wanted`dır heralde oyunun istediği bounty`yi yapamadıkça kafayı yerdim :D
Ha bi de Counter Strike tabi :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bir de Call of cthulhu diye bir oyun vardı.Hatırlayan varsa ne gıcık bir oyun olduğunu bilir.Sinir krizleri geçirdiğimi hatırlar gibiyim.Biyerde sanırım sonlarda tünelden geçerken tünel yıkılıp duruyodu.Nasıl geçtiğimi hatırlamıyorum.

Oyun değil ama oyun oynarken saatin nasıl geçtiğini anlamayıp saatin çok geç olması ve yattığında aklının hala oyunda olması (özellikle erken kalkacaksam) çok sinir bozucudur:)

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en sinir oldugum demeyimde sinir oldugum nokta ' Mafia 2 ' oynarken joe nun evinden cıkarken hatun senin karaktere sulanıyo sen tam yapış oglum komutu verecekken senin adam otomatik sagol işimö var sonra inşallah tarzında bi kaç şey diyo ve gidiyo ya klavyeyi kırasım geliyo o an baskı balata dagıtıyorum. yag kacırıyorum deli oluyorum catıya cıkıp ben bir malım gelin beni alın diye atlet kilot bagırmak istiyorum..

Tamam sakinim.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Hanii yarış oyunlarında en zora ayarlarda oynuyorsundur 1.sindir son 100 metreye girerken bir yere çarparsın ve sonuncu bitirirsin ya işte o işte işte işte :mrgreen:

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
heroes of newerth...

Mukemmel oynayıp, dunya item kasıp... takımından gerı kalan 4 kısı yuzunden oyunu kaybetmek... Nasıl oldugu hala cozemedım ama bır ınsan karsı tarafa nasıl 5 dakıkada 7 kill verir ???

Avrupalı oyuncuların aglamasından ve oyunda denk geldıgınız salak turklerden bahsetmıyorum... Adam oyunun mantıgını cozememıs ve sadece kufur etmek ıcın oynuyo.

oyunu sildim artık oynamıyorum... 1750 MMR vardı :(

RaMZeN

Asistan
Reaksiyon puanı
3
heroes of newerth...

Mukemmel oynayıp, dunya item kasıp... takımından gerı kalan 4 kısı yuzunden oyunu kaybetmek... Nasıl oldugu hala cozemedım ama bır ınsan karsı tarafa nasıl 5 dakıkada 7 kill verir ???

oyunu sildim artık oynamıyorum... 1750 MMR vardı :(

LoL oyna :D

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Küçükken mario olmuştur :) Sonrada bomberman :)

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Most Wanted'da kariyer değil diğer yarışlardan bikaçını bitirirken harbiden kanser olmuştum..

Böyle +0.00 zamanla bitirdiğim yarışları hatırlıyorum mor bi vandı sanırım off ya ne günlerdi ama serinin diğer oyunları hiç bu kadar zevk vermemişti sonra zaten iyice soğudum yarış oyunlarından da..

Ama en son kasan oyun herhalde limbo'nun son bölümü oldu. Hayatımda ilk kez bi oyunu bala bitirdim var ya :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Eskiden FIFA çok sinirlendiriyordu... Yapay zeka 90. dakikada bastırıp maçı kazanırdı. Deli olurdum :mrgreen:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Sebebini anlayamadığım şekilde monday night combat ta aşırı sinirleniyorum. Ne zaman oynasam her öldüğümde hatim indiriyorum :)
Ha bide counter var tabi ama o okadar değil :)

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
FIFA 2012 o nasıl bir bilgisayar ya,en zor motta zar zor yeniyorum bazen de top göremiyorum

sinanb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
shell shock oynarken fiveball tutturamayınca kafayı yiyorum :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Dün Worms Ultimate Mayhem oynarken bir bölümde çok sinir oldum. 20 defa oynamışımdır o bölümü. :)

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Saymakla bitmez ki :D :D :D her oyun bende duruma göre sinir harbi yapıyor :D :D

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Pes 2009 yüzünden konsol kolu kırmışlığım bile vardır.:hammer: