Orijinal Arduino Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı ve Videolu) ALMALIMIYIM

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,338
Selamlar bu sene 9. Sinifa geçeceğİm si̇zce ardui̇no almalimiyim roboti̇k kodlamada fazla bi̇lgi̇m yok ama bi̇lgi̇sayarlardan çok İyi̇ anliyorum

Son düzenleyen moderatör:

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
SADECE BİLGİSAYARLARDAN ANLIYORUM DAHA ÖNCE HİÇ KODLAMA YAPMADIM SCRACTH HARİÇ ODA İLKOKUL ÇOCUĞU İŞİ
heves se alma bence 1-2 gün sonra sıkılır sın ve capslock kapat kuralları oku bide
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer sıkılmadan yapacağını düşünüyorsan al ama öyle 1 ay da ucuyum kaçıyım olmaz

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
bilgisayardan anlama yetmiyor maalesef.. Hem elektronik bilgisi hem de kodlama bilgisi gerekiyor. Bahsettigin seti ve kitabi bilmiyorum. Inceleme sansin varsa incele, analyabilecegin seviyedeyse al ve pratik yap. Programlamaya bu sekilde baslayabilirsin..

su videolar da yardimci olabilir.. önce izleyip bir bak bakalim

edit: asagidaki linkleri youtube üzerinden ac, cünkü tek bir video degil, playlist yani birden fazla video barindiriyor

Reaksiyon puanı
1,338
Elektroniktende anlıyorum sadece bi eksiğim kodlaması onu da heralde kopyala yapıştır yaparım :smiley::smiley:

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Kopyala yapıştır yapacaksan boşuna para verme yazık olur..

Ha bir de forumda yasak değilmiş;

YAZIK KAFANA

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Selamlar bu sene 9. Sinifa geçeceğİm si̇zce ardui̇no almalimiyim roboti̇k kodlamada fazla bi̇lgi̇m yok ama bi̇lgi̇sayarlardan çok İyi̇ anliyorum
Eğer robotik kodlamaya yatkınlığın varsa o seti alıp yavaştan başlayabilirsin.

Son mesajlar