Operatörler Arası Şarj Harcama Farkı Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Vodafonedan Türk Telekoma geçtim.İyi güzelde şarjım hızlı bitiyor gördüğüm kadarıyla.Telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum bir şey değişmedi.Böyle bir şey olabilir mi? Wifi kullanıyorum hadi mobil veri olsa anlarım da...

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Pek detaylı bilmiyorum ama sanırım var.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Vodafonedan Türk Telekoma geçtim.İyi güzelde şarjım hızlı bitiyor gördüğüm kadarıyla.Telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum bir şey değişmedi.Böyle bir şey olabilir mi? Wifi kullanıyorum hadi mobil veri olsa anlarım da...
Türk Telekom az çeken bir bölgedeyseniz telefon sürekli çekmesi için uğraşacaktır.

Orantı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Vodafone genel olarak şarjı daha fazla harcıyor diye biliyorum ama efsane de olabilir.
Onun dışında kullandığınız operatör çekmiyorsa telefon çekmesi için daha fazla güç harcar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz uygulamaların şarj tüketimine bakın en iyisi, onlardandır diye düşünüyorum

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
3G den 4.5G ye geçtiyseniz oluyor. Ama gidip vodafone den Turkcelle falan geçmekten bahsediyorsanız değişmiyor.