OnePlus OnePlus Nord Türkiye'de! Alır Mıydınız?

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
20201020_132309.jpg

Son zamanlarda oldukça popüler olan OnePlus'ın Snapdragon 765G'den güç alan yeni cihazı OnePlus Nord Türkiye'de. 128GB'lık olan model 5999TL'den görücüye çıktı.

:: Siz fiyatı nasıl buldunuz ve bu fiyata alır mısınız? Bana biraz pahalı geldi şahsen.

Detaylar: OnePlus Nord Türkiye'de! İşte fiyatı - ShiftDelete.Net

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Almam sağlamlık testini gördüm.
Normal bir insanın bir cihaza bu kadar sert davranacağını sanmıyorum ama plastik çerçeve koyarlarsa olacağı bu. 285 dolarlık Mi 9T'de bile metal çerçeve var. OP ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum son zamanlarda.

Spider-Sense

Profesör
Cezalı
Normal bir insanın bir cihaza bu kadar sert davranacağını sanmıyorum ama plastik çerçeve koyarlarsa olacağı bu. 285 dolarlık Mi 9T'de bile metal çerçeve var. OP ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum son zamanlarda.
Hocam dayanıklılığı düşük düştümü boya atar diye korkar insan o yüzden gerek yok :)

Ekli dosyayı görüntüle 120304
Son zamanlarda oldukça popüler olan OnePlus'ın Snapdragon 765G'den güç alan yeni cihazı OnePlus Nord Türkiye'de. 128GB'lık olan model 5999TL'den görücüye çıktı.

:: Siz fiyatı nasıl buldunuz ve bu fiyata alır mısınız? Bana biraz pahalı geldi şahsen.

Detaylar: OnePlus Nord Türkiye'de! İşte fiyatı - ShiftDelete.Net
O fiyatın daha altına Se 2020 varken yüzüne bakmam.Androidle devam edeceksem Doğubank tan S20 Fe 5g alır keyfime bakarım.

Cvnmrt

Profesör
Saçmalık bu fiyatta olacaksa neden getirdiniz halihazırda aynı grup altındaki diğer marka Oppo'nun 12/256 Reno3 Pro 5G modeli bu fiyattan satılıyor fiyatının daha uygun olmasını beklerdim 🙁

#PeachCat

Öğrenci
Sistem fiyatına telefon almak çok haksızlık ve kötü bir durum. Tabii ki alınmaz dolayısıyla. Normal fiyatları gibi olsa keşke; yapım ve düz çıkış fiyatına.

Çöp. Tek kelime ile çöp. Oneplus Türkiye ile zamanını harcamasa daha iyiydi.

Zaten bu telefon neden çıktı onu da hala anlayamadım.