120Hz ekranlı iPhone 13 Pro tanıtıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Şu iphone 13 yüzünden Apple’dan soğudum resmen hiçbir değişiklik yok adamlar sadece 120 hz ekran takmışlar kameranın çevresine ince metal halka yapmışlar birde işlemci değiştirmişler onun dışında hiçbir fark yok çok saçma şimdi insanlara yeni model diye 3 bin tl farkla okutucaklar sahtekarlar ben şahsen bir değişiklik beklerdim
10.500 e şu an iPhone 12 satılıyor, 13 ile arasında 1,500 varken 12 almak hiç mantıklı değil evet ciddi fark yok arasında ama o çentiğin küçülmesi bile çok daha şık bir görüntü ortaya çıkarmış. A15 Bionicte en büyük artılardan biri tabii bir de şarj yaklaşık (iphone 12'ye göre) 2,5 saat daha fazla gidiyor bu bence çok iyi oran.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,625
Şu iphone 13 yüzünden Apple’dan soğudum resmen hiçbir değişiklik yok adamlar sadece 120 hz ekran takmışlar kameranın çevresine ince metal halka yapmışlar birde işlemci değiştirmişler onun dışında hiçbir fark yok çok saçma şimdi insanlara yeni model diye 3 bin tl farkla okutucaklar sahtekarlar ben şahsen bir değişiklik beklerdim
Hocam bende buna kızıyorum. Açık açık insanları enayi yerine koyuyorlar. Ama müridleri abi ayfon yaa kamerası çok güzel diyorlar ? 2017 den beri çentik kullanıyorlar. Apple ı taklit ediyor dedikleri markalar bi iki modeline koyup bıraktılar çentik işini. Ekran altı kamera, aynı şekilde parmak izi falan koyuyorlar artık. Apple aynı tas aynı hamam. Pandemi sürecindeyiz maske takıyoruz Face id zor oluyor. Bi parmak izini çok görüyorlar. Ama kullanıcısıda hiç şikayet etmiyorki. Ne verirseler yiyor. Sünger Bob gibi cüzdanları çıkarıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10.500 e şu an iPhone 12 satılıyor, 13 ile arasında 1,500 varken 12 almak hiç mantıklı değil evet ciddi fark yok arasında ama o çentiğin küçülmesi bile çok daha şık bir görüntü ortaya çıkarmış. A15 Bionicte en büyük artılardan biri tabii bir de şarj yaklaşık (iphone 12'ye göre) 2,5 saat daha fazla gidiyor bu bence çok iyi oran.
2.5 saat fazla gidiyor yalnızca apple ın iddiası. X ten Xs e geçerken de 30 dakika fazla gidiyor diyorlardı ama gerçek kullanıcı deneyiminde X ten kötüydü bataryası.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
iPhone X'den sonrasını takip edemedim fakat 12 duydum ama 13 ne ara :D