Ömür Gedik'in Yazısı Facebook'u Salladı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yüzüklerin efendisini izlememiş ki bilsin yorum yapsın hobbitle cüceyi karıştırıyo sarışın beyinli.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
yazısını okuyunca bir an için yazan kişinin filmlerde sürekli aksiyon arayan orta okullu bir ergen tarafından kaleme alındığı izlenimine kapıldım. bu yaşta ve bu konumda birisinin bu kadar zavallıca film eleştirisi yapabilmesi nereden bakarsanız acınılası bir durum. konum dediğime bakmayın, görüldüğü gibi bizim memlekette hemen her konuma eş durumundan gelinebiliyor. tabi o durumda da ahanda bunlar çıkıyor ortaya. üzerinde fazla durmaya değmez. arka sokaklar izlemeye devam etsin. bunlar ona fazla gelir.

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Kendi fikridir deyip geçmek lazım.Fazla üzerinde durup başrol vermemek lazım. Hem sonuçta kendi fikri.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Film, Hobbit halkının, altın düşkünü ejderha Smaug tarafından yerlerinden yurtlarından edilişlerini anlatan, etkileyici sahnelerle açılıyor.

Bu nedir arkadaş ya. Hobbit halkının yurtlarından edilişi? Acıyorum bu kadına ancak.

Kendi fikridir deyip geçmek lazım.Fazla üzerinde durup başrol vermemek lazım. Hem sonuçta kendi fikri.

Kendi fikrini geçelim, filmdeki olayları bile bilmediği belli. :D

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bu nedir arkadaş ya. Hobbit halkının yurtlarından edilişi? Acıyorum bu kadına ancak.

Kendi fikrini geçelim, filmdeki olayları bile bilmediği belli. :D
Hocam bilsin veya bilmesin izlemiş ve öyle veya böyle yorum yapmış. Hem basit bir film yorumuyla bile gündem edilmesi saçmalık. İsteyen de filmi olumlayan karşıt bir yazı yazsın biz de okuyalım. ;)

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Ben kızamıyorum nedense, ülkemizde hatta forumda bile hiçbir bilgisi olmadan fikircik s*çan , saçmalayan o kadar çok kişi var ki hangi birine kızacağız :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hocam bilsin veya bilmesin izlemiş ve öyle veya böyle yorum yapmış. Hem basit bir film yorumuyla bile gündem edilmesi saçmalık. İsteyen de filmi olumlayan karşıt bir yazı yazsın biz de okuyalım. ;)

Bu da sıkıcı oldu artık. Beğenmiyorsan, istiyorsan sen yaz da görelim der gibi.
Benim yazmamı geçelim yazmaya kalkanlar en azından önce filmi izlesin diyoruz biz. Filmdeki konu ne, kadının yazdığı ne. Filmin konusunu bilsin ondan sonra gelsin yerin dibine soksun filmi, ama konuyu bilmeden eleştirmesi (iyi ya da kötü olarak) saçma.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Hobitlerle Cüceleri karıştırmış yazan vatandaş.Oradan sonrasını okumadım zaten.Vaktime yazık.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bu kadını hiç sevmezdim zaten
şimdi sevmemek için bir de sebebim oldu :)
film eleştiriyorum diye ortalarda dolaşıyorsan o beyni biraz yorucan arkadaş

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Uzun zamandır bu kalitede film bekliyordum hemen ilk günüde izledim. Tek kelimeyle "Muhteşem" bir film. Herkese tavsiye ederim. Ömür hanım belli ki filmde başka birşeyle meşgul olmuş ki filmi anlayamamış :D ayrıca editörün yorumuna sonuna kadar katılıyorum.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
yazısını okumadım ama ömür gediki tebrik ediyorum reklamı nereden nasıl yapacağını iyi biliyor kadın binlerce hatta milyonlarca insanın bu filmi beklediğini biliyor ve bir şekilde bu film üzerinden kendine pay çıkartmalı bunuda biliyor ve ne yapıyor filmi kötüleyerek filmin bekleyicisi ve takipçisi olan kişilerin dikkatini çekerek iyi bir reklam yapıyor film sayesinde helal sana...

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Sen kimsinde bu kadar mukemmel konulu ve koklu bir hikayenin super bir filmine bunlari dersin sen kimsin biz yuzuklerin efendisi fanlari 10 yildir bu filmi beklerken sen bunlari nasil dersin samarini yedin gerci ama bence bu kadar tepki aldiktan sonra istifa et ve aklini basina devsir

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Editörün Yorumu:Bu gibi insanların yaşadığı bir ülkede ben yaşamak istemiyorum." kesinlik katılıyorum

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
yazısını okumadım ama ömür gediki tebrik ediyorum reklamı nereden nasıl yapacağını iyi biliyor kadın binlerce hatta milyonlarca insanın bu filmi beklediğini biliyor ve bir şekilde bu film üzerinden kendine pay çıkartmalı bunuda biliyor ve ne yapıyor filmi kötüleyerek filmin bekleyicisi ve takipçisi olan kişilerin dikkatini çekerek iyi bir reklam yapıyor film sayesinde helal sana...
o kadar ince zekaya sahip olduğunu sanmıyorum.