Ölmeden önce gidip görmek istediğiniz yer neresi

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ölmeden önce gitmek istiyorum dediğiniz bir yer vardır elbet..

Ben mesela Mynamar'a gitmek isterdim mutlaka. Bir de Patagonya. Muhteşem bir doğası var. Ve bir o kadar da ıssız.. :)

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
Eğer götüreceksen beni Mısır a götür anubis in heykelini Sfenks sin o muhteşem anıtını nasıl yapıldığına hala inanılamayan piramitleri görmek istiyorum ölmeden görürsem gözüm açık gidecem yoksa veya orda ölürüm daha iyi labirentlerde kaybolurum hem istedeiğim olmuş olur.

Götürecen mi??

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alperveli dedi ki:
Eğer götüreceksen beni Mısır a götür anubis in heykelini Sfenks sin o muhteşem anıtını nasıl yapıldığına hala inanılamayan piramitleri görmek istiyorum ölmeden görürsem gözüm açık gidecem yoksa veya orda ölürüm daha iyi labirentlerde kaybolurum hem istedeiğim olmuş olur.

Götürecen mi??

İkide hatun getir gidelim..

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
Sansal80 dedi ki:
alperveli dedi ki:

Götürecen mi??

İkide hatun getir gidelim..
emin ol ki orayı gezerken hatunlara bakmak hiç aklıma bile gelmez hatta gelmedi bile o yazıyı yazarken bile gelmedi aklıma gelen orda ki görülesi yapılar gördüğün zaman yorum yapamayacak olman insan eliyle yapılmış hiç bi makine kullanılmamış milyonlarca insan çalışmış onlarca sene uğraşılmış yapılar için ve bugüne kadar hiç bozulmaya değerleri göemek beni çok mutlu edeceği için ordaki hatunların hiç bi önemi yok hatta ve hatta ordaki bi kum tanesi kadar değeri yok ordaki varlıklar daha değerli.

HATUNALR SENİN OLSUN

lizi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ölmeden önce Mekke'ye yada Medine'ye gitmek isterdim.

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
lizi ile aynı fikirdeyim burayı göörmek isterim önce

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Sansal80 dedi ki:
lizi dedi ki:

çok güzel bir tercih.. tabiki bende istiyorum buralara gitmeyi..

ben ise buralaya gitmeyi değilde buralarda ölmek istiyorum
tabiki böyle bir bahtiyarlığı cenabı hak benim gibi bir günahkara nasip eder mi orasını bilmem

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O topraklarda ölmek ile burada ölmek arasında hiçbir fark yoktur merak etme. Allah bize ölümlerinde hayırlısını nasip etsin diyelim..
Ne kadarda günahkarda olsan, içinde azıcık bir iman dahi olsa sounçta cennette gireceksin. Tabi once gunahlarının karşılığını ödeyeceksin. O yuzden fazla karamsar olma..:)

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Japonya 'yı görmek isterim, hemde çok isterim. Dünyanın en sensez memleketi. Hollanda 'yı da merak etmiyo değilim, 177 milletten insan var sadece Amsterdam 'da.

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Sansal80 dedi ki:
O topraklarda ölmek ile burada ölmek arasında hiçbir fark yoktur merak etme. Allah bize ölümlerinde hayırlısını nasip etsin diyelim..
Ne kadarda günahkarda olsan, içinde azıcık bir iman dahi olsa sounçta cennette gireceksin. Tabi once gunahlarının karşılığını ödeyeceksin. O yuzden fazla karamsar olma..:)
nasıl karamsar olunmyacağını bana da öğretirsen bende rahatla şu dünyada hayatımı geçiririm
herhalde cehennem denilen yer basit bir yer değil
biz dünyada su buharına bile dayanamazken

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok fazla karamsar olma diyorum. Bundan sonra iyi bir amelle yaşa. Belkide hiçbir şey için geç değildir. Zaten ne yaptında bu kadar korkuyorsun ? İşeldiğin en buyuk gunah "zina" olsa gerek.. Merak etme onu bizde yapıyoruz. Ama çok daha buyuk gunahlar var mesela, bunlardan biri kul hakkı yemektir.. ;) Sıkma canını belkide direk cennetlik olursun.
Tövbe etmeyide unutma ok.

Aurum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almanya'ya gidip BMW, Mercedes ve AUDI nin fabrikalarını görmek isterdim.

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Sansal80 dedi ki:
Çok fazla karamsar olma diyorum. Bundan sonra iyi bir amelle yaşa. Belkide hiçbir şey için geç değildir. Zaten ne yaptında bu kadar korkuyorsun ? İşeldiğin en buyuk gunah "zina" olsa gerek.. Merak etme onu bizde yapıyoruz. Ama çok daha buyuk gunahlar var mesela, bunlardan biri kul hakkı yemektir.. ;) Sıkma canını belkide direk cennetlik olursun.
Tövbe etmeyide unutma ok.
gerçi allaha şükür öyle kötü bir amelim olmadı ama
beni üzen vede düşündüren durum ise;öyle bir hale gelmişizki zina yı bile çok basit görerekten kendimizi kandırıyoruz.
önceden ise fransızların maraşı istila ettiği zaman bir kaç fransız askerinin bir türk kadınına sarkıntılık yaptığı gören sütçü imam koskoca bir savaş başlatıyor.onların itikadı nerede??????????* bizim itikadımız nerede?????????????*

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aurum dedi ki:

Birde Modena ya gidip Ferrari fabrikasını gormenı onerırım..:)

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Walla haklısın ne diyim ama yinede hepten umutsuz olmamak lazım. Biz onumuze bakalım diyorum.. >>

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Sansal80 dedi ki:
lizi dedi ki:

çok güzel bir tercih.. tabiki bende istiyorum buralara gitmeyi..

Abi ezilirsiniz orlarda mazallah.Bu aralar çok kavga ve izdaham çıkıyor.Malum biz Müslümanlar dinlerine çok düşkünüz.Orada kendilerini kaybedip çeşitli cinayetlere yol açıyorlar.Ben hayatta gitmem.

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Aurum dedi ki:

Audi'in fabrikasından,dolayısı ile Almanyadan yeni geldim.İnan orayı görmelisiniz.Hele arka taraftaki deneme pisti.Süper görüntüler oluşuyor.Ayrıca o fabrikadan Lamborghini Gallaro'da çıkıyor.Deneme pistleirnde neler yapıyorlar neler.Aracı 2 teker üstüne filan kaldırıyorlar.

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
VIRGOHI21 galaksisine gidip sırrını cözüp olmeden once sıze anlatacaklarım var demek ısterıdm karsımdakı ne dusunurdu....acayıp bır olurdu ^^

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
tugbagaleri dedi ki:
VIRGOHI21 galaksisine gidip sırrını cözüp olmeden once sıze anlatacaklarım var demek ısterıdm karsımdakı ne dusunurdu....acayıp bır olurdu ^^

Hehe,dikkat ettim bütün konularda çok ince esprilerin var :)