Rüyalarım? Konu başlığım önce Rüyalarım yüzünden uyuyamıyorum diye değiştirildi. Şimdi de şifre hatası alıyorum. Mecburen yeni hesap açtım.

Bu konuyu okuyanlar

onur-sglm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şifremi değiştirme talebi ettim fakat emaile gelmedi. Gereksizlere filanda baktım ordada yok. Bende mecburen yeni hesap açtım paylaşmazsam olmaz. Hayat paylaşınca güzelmiş nede olsa.( kesin öyledir )
Rüyalarım yüzünden uyuyamıyorum Denk gelip okuyanınız varsa ve yeni okuyanlardan birileri nasıl bi galeyanda olduğuma dair beni aydınlatırsa sevinirim. Tam olarak şunları not defterine yazdım(hayır yazar değilim) siteye girip paylaşim içim azda olsa rahatlasın diye fakat net olarak hatırladığım şifrem hata verdi.
Anıl Piyancının o albümlerinden sonra paranoyaklaşıp psikiyatr a gitmem zaten sihirli birşey olmalı. Büyü yapmış olabilirler bana mesela. Evet evet kesin öyledir.
30 yıldır facebooktan ordan burdan birşeylerden şikayetçi olduğumu belirtmeye çalışsamda o herşeyi gören göz( dünyayı izleyen göz) benim çığlıklarımı duymamış görmemiştir zaten.
Hatta ve hatta bu süper özellikleri olan, sihirbaz veya büyücü insanların, birbirinden daha farklı özellikleri vardırda, en güçlü olan benim bu hallere gelmemi istediğinden o daha güçsüz sihirbazlar güçlüye sesini çıkaramamıştır FALANDIR FİLANDIR.

Hayalleri olan realist birisini saçma sapan birisine dönüştürdünüz. Siyasiler ise o onu suçluyor o onu suçluyor. Ama illaki emir büyük bi yerden geliyor.
Emir büyük yerden geliyor ama küçük uzuvlu birisini bu oyunda istemiyorlar.( Koldan bahsediyorum tabiki.) Sen ne kadar bu durumdan şikayetçi olmasanda kendinle hertürlü gurur duysanda gene zaten eksik buya bağlanıyor konu.
Kalbin deli gibi atsada her canlıyı deli gibi sevsende deli gibi birşey bu o yüzden dönüştürdük kalbi fazla atıyor fazla seviyordu deniyor ve işin sonunda Annenize bile sevgiyle bakamicak hale geliyorsunuz.(Evet doğru anladınız neye dönüştükleri belli olmayanlar bunu yapabiliyor.Kimyasallarla herşey mümkün kafasında olanlar.)
Annenizin gözlerine bakıp birlikte ağladığınız o günleri unutup Barış Özcanın Bilin bakalım sırada ne vaaar? diyip her videosunun sonundaki o sonsuzluk işaretine takılıyorsunuz ve gerçekten sonsuzluk varmı diye saçma sapan şeylere kafa yoruyorsunuz.
Sonra o beni izleyenler diyorki bi yandan bu çok duygusaldı duygu yüklüydü biz o yüzden duygularını aldık fazla duygulu olmakta iyi değil diye yansıtılıyor konu.

Sonsuzluğu sizin isteyip istemediğiniz sorulmuyor. Şahsen bana kalsa 60*70 sene canlı kanlı güzel güzel yaşayıp sonra defolup gitmek bu hayattan. Ama evinizdeki musluk suyunu içtikte başınızdaki o sesler yankılar dahada çok çoğalıyor
ve hazır su alsanızda herşey için çok geç oluyor. Beyninizdeki o sesler kalmaya devam ediyor. Demek istediğim şu size bu sorulmuyor.. Adına şu harekatı şu terör bilmemnesi. Şu partiden şu üye. Kediler köpekler kelebekler aslanlar kaplanlar
jaleler fatmagiller savunmacılar, kalesini koruyanlar, Counter takımındakiler yada Terorist takımındakiler hatta karuslar veya humanlar yaptılar(saçma sapan evet banada öyle geliyor ama birileri birilerine suçu atmak zorunda. olmayan itibarları söz konusu.) sana bunu diyerek sende etrafındaki herkesi garip bi yargıya sokuyorsun.
Herkese kuşku ile yaklaşıyorsun. Etrafındaki dostları dostlarınla yaşadığın eski anıları dostlarınla yaşadığın iyi veya kötü anıları herşeyi süzgeçten geçiriyorsun. Hiç bi insana artık güzel gözle bakamıyorsun.

Neden küçükken acayip yetenekli birisiyken tüm mahalledeki insanları gulle tasoda yenerken bilgisayar oyunlarındada keza öyle tüm mahalle toplanıp benim oynayışımı izlerdi. Başka mahalledeki insanlar benimle oyun oynamaya gelip ütemezdi.
Çocukken ben dövüşmeyide bilirdim. Sonra eve geçtim ve bu saçma rüyalar başladı. Madem büyü yaptınızda neden bukadar zeki ve yetenekliyken derslerimde hep geriydim. Madem mucizelere inanmam isteniyor bu mucizevi şeyler bana iyi gelmiyorsa napayım ben öyle mucizeyi ? Sihiri bilmemneyi.

Bana yapılan en ufak güzellikte çok kez teşekkür etmesini ben bilirim. Bunu bilmeyen nankör birisi değilim. Ama bana iyi gelmiyor her ne yapıyorsanız. Ben güzeli ve güzelliği sevmek istiyorum. Kalbim ısınsın herşeyi güzel görmek istiyorum.
Madem uyanmamı istiyordunuz madem ben saftım çok temiz yürekliydim ve duygulu olmamda kötü birşey neden bunu daha önce yapmadınızda birşeyleri vucudumdan kopararak yapıyorsunuz. Ya kopararak yada önce gösterip sonra sonra kopararak ve sonunda konuştun hatalısın zaten konuşmaman gerekiyordu diyerek yapıyorsunuz.
Madem benden bi savaşçı çıkaraksınız niye bunu en başta yapmadınız ?(Dünyayı bi hayatta kalma oyunu olarak görüyorum şu sıra)

Madem herşey bukadar soft ve kafa karıştıran benim, neden youtube reklamlarında dakkada bi düşüğümün tersine veya düşündüğümle ilgili bi reklam çıkıveriyor dahada kafa kurcalıyorsunuz ?

Sanırım sonsuzluk hayallerinde birşeyler ters gittide bu saçma sapan şeyleri yaşıyorum. Suçlu ben oluyorum. Vicdanları rahat olsun diyede saçma sapan bi insana dönüşüyorum.(Zaten öyleydi böyleydi deyip üstlerinden yükü atıyorlar) (Teoridir kesin)
Onlar için ne varki ? Yalan mı yok? Konuşan mırın kırın eden baş suçlu zaten. Yalan söyleyen güzeller gibi yaşıyor.

onur-sglm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakıpta heyecan duyduğunuz hiçbirşey yok. Zaten heyecanınızıda benim yüzümden kaybetmişsinizdir. Soğuk savaş işleri nasıl gidiyor ? Hararetli gibi bu ara. Ama içinde gram hararet yok yanmıyorsunuzda sanırım bu kadar aklınız çalışıyor herhalde ? Soğuksunuz. Hayatta kumar oynamaktan başka hiçbirşeye heyecan duymuyorsunuz.( yılan olarak görevlendirilen esnaf komşumdan bahsediyorum. onların özel yetenekleri filan varmış ya. Bunlar at yarışı oynuyorlar sürekli hatta o atların ruhlarına filanda girdiklerinide iddia ederler) Babama yakın dostlarmış bu hainler. Babamı tanıyan herkese sordum bunlarla bi mevzu oldumu babam ile arasında diye. Fakat hiçbir sorun olmadığını söylediler. Ama oğullarından bu şekilde bi intikam alıyorlar. Şöyle birşey söylicem ama gene dikkati kafaya çekecekler genede söyleyim. Bunların hepsi anneme benziyor işin garibi. Şimdide sen bizden taraftansın diyip vucudumdan birşeyler kopararak benzetiyorlar. Bunlar büyük ihtimalle Yerçekimine olan savaşları yüzünden bişeler kopmuştur vucutlarındanda bu derece hissizlerdir(Kesin öyledir.) O yüzdendir ki vucutlarını sabahtan akşama kadar sıcak tutmak(yada bi umut günüm gecem güzel geçermi) için çalışıyorlar gibi. Eşlerinden ayrılmışlar. Bi tanesi ayrılmamış oda ne kadar mutlu bilemem.(Benide ilgilendirmez zaten evet.) Kendileri mutsuz bi hayat yaşamış ve Babama olan hırslarından(Neden bi erkek bi erkeğe hırs duyuyorsa(yakamadığından olsa gerek)
Bense bugün bir ATEŞ profili oluşturulması adına hayatım boyunca 1 adım kendimi geliştirdiğimde 5 adım geriye atıldım kimyasalarla(beynim ile oynanarak.) yeri geldi gerçek hayatta dost hainliği vesaire ile. Yani sizin yerçekimine karşı verdiğiniz savaşta( yerçekimi değil bence fazla yanmışsınız öyle söylim)

Bu hayatın gerçekleriyle dolu parağraftan yola çıkarak ne ben ne babam ne anam ne bacım hiçbirimiz dünyayı yakmıyoruz. Ben ya anneme benziyecem yada babama çünkü ikisinden çıkmışım kaldıki herkes babana benziyorsun der. ( dediğim gibi vucuda odaklanalım hayatta heyecan aldığımız yer kalpte nereye bağlıysa onlarda bu yok. yaktığımız yer nereye bağlıysa oda yer çekimi diyelim hadi yüzünden kopmuş.)
İşin garibi ülkemin bunları desteklemesi ve biz ateşiz demesi. Ne garip. Bi kurt kuzu hikayesinden daha çok bu bir kurban hikayesi gibi.Ayıbı ayıp ile örtmek gibi. (Tüm Tarsus taki herkes babamı çok sever)

Bu hikayede yanan birileri oluyor ben gibi. Sanki beni anam babam sabahlara kadar çalışarak beni büyütmüşlerde bunların iğrenç oyununa kurban olayım diye gibi. Ekonomi diye birşey vardır itibarları için
hadi ya konuşursayı düşünerek Ekonomi oyunu yoktur gibi. Evet herşeyin suçlusu sizsiniz. Ben değilim.