Yardım Okulu bıraktım ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

AWARE15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba aranızda yeniyim ben liseye gidiyorum okuduğum okul kötü bir meslek lisesiydi ortamı serseri doluydu ve bende sonunda dayanamadım psikolojim bozuldu ve okulu bıraktım eğer okulu bırakmasaydım bugün kanser olacaktım sıkıntıdan okuldan çok çektim şimdi benim okuldaki sınıftaki arkadaşlarım sürekli beni başkalarına karşı kışkırtıyorlardı mesela bana bir kağıt verip buraya küfür yaz diyorlardı bende olmaz yazmam diyorduk ama zorla illaki yazacaksın lan deyip üzerime yürüyorlardı ve zorla yazdırıyorlardı sonrada bu bana yazdırdıkları küfürleri götürüp hemen arkamdan gözümün önünde kağıdı sinıf öğretmenime ve müdür yardımcısına veriyorlardı ve müdür yardımcısı ve sınıf öğretmenim de gelip bana kızıyorlardı hatta bu 2 öğretmenim sürekli beni ölümle tehdit edip seni bu duvara asarım lan ben adam öldürüyorum lan senide öldürürüm lan diyorlardı bende bunları babama anlattım babam da geçen hafta okuldaki müdür yardımcısını arayıp onu rezil etti müdür babam yardımcısına sen nasıl benim oğluma seni öldürürüm lan dersin lan dedi telefonu yüzüne kapattı numarasını engelledi bana benimde artık psikolojim bozuldu ve dayanamadım okulu bıraktım hatta geçen hafta psikiyatri ye gittim psikiyatri doktoru bana cipralex 10 mg diye bir hap verdi şu an bu hapı kullanıyorum iyileşmek için ve psikiyatri doktoru bana yeşil reçete de yazdı birde bana anksiyete kaygı bozukluğu tanısı koydu bana sende kaygı bozukluğu var sen duygularını kontrol edemiyorsun dedi hatta ben 2 haftada bir Psikiyatri ye gidip psikolojik tedavi alıyorum düzelmek için yani durumum o kadar kötü ki hatta geçen hafta bizim sınıftakiler yüzünden intihar edecektim az daha hatta geçen gün bizim evdeki odanın penceresinden 8. kattan aşağıya atlayacaktım ama annem gelip beni durdurdu ikna etti bende vazgeçtim bu sınıftakiler yüzünden en sevdiğim samimi olduğum 2 arkadaşımla da aramı bozdular bunlar arkadaşlarım da benden nefret ettiler benimle konuşmuyorlar benim numaramıda engellediler beni arkadaşlıktan da sildiler şu an hiç arkadaşım yok bu duruma çok üzülüyorum telefonumda hiç arkadaşım diye yazan biri yok kimseyle konuşmuyorum bu hafta açık öğretim lisesine geçiyorum hatta bu sınıftakiler yüzünden kaç kez öğretmenlerimle kavga ettim birbirimize bağırdık öğretmenlerin gözünden soğudum hani hababam sınıfında Ahmet diye bir çocuk vardı ya saf ve temiz aile çocuğuydu hababam sınıfı onu kullandı kendileri gibi bozdular işte banada aynı öyle yaptılar ben çok saf ve temiz biriydim ama beni bozdular kendileri gibi sizce ne yapmalıyım? Size içimi dökmek istedim. Teşekkürler.