Okullar açılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Tesian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Bazıları 2.dönemde okullar açılacak diyor ve hemen ilk hafta sınav olacakmışız lise 10um ve konularda geriyim. İçim rahat değil, sizce okullar açılır mı açılırsada ilk dönemi kapsayacak şekilde sınav yapılır mı?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Hemen ilk hafta sınav olması kulağa aşırı saçma geliyor. İçin rahat değilse tatili konulardaki eksiklerini kapatmak için değerlendirmeye bak derim.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Bazıları 2.dönemde okullar açılacak diyor ve hemen ilk hafta sınav olacakmışız lise 10um ve konularda geriyim. İçim rahat değil, sizce okullar açılır mı açılırsada ilk dönemi kapsayacak şekilde sınav yapılır mı?
Valla okullar sanki bu dönemde açılmaz gibi açılsa bile 7.sınıflar olarak biz gidemeyiz herhalde

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
umarım açılmaz derse giriyoruz 3 saatlik ders hiç bişi anlamıyoruz hoca derste arkadan maç izliyor kaç kaç oldu hocam diye soruyoruz bide utanmadan cevap veriyor girmeyincede kızıyor

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Bence açılmaz. Sınav olursa da uzaktan olur. Nedeni ise ; Corona mutasyona uğradı. Bizim ülkemizede gelmiş ise vay halimize...

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
ellerinde maç izlediğne dair bi kanıt varmı ki belki hoca bunlarla kafa buluyo kafadan skor sallıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzaktan olacağnı sanmıyorum yani üniversite olaylarından akıllanmaları lazım
O zaman canlı derslere katılım yüzdesi ile Vb. Not vermeleri gerekli. Şahsen arkadaşımın ailesi korona oldular ? (1 ay önceydi. Şimdi nasıl bilmiyorum.)

Ve üst komşum...

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
O zaman canlı derslere katılım yüzdesi ile Vb. Not vermeleri gerekli. Şahsen arkadaşımın ailesi korona oldular ? (1 ay önceydi. Şimdi nasıl bilmiyorum.)

Ve üst komşum...
geçmiş olsun öncelikle aynen sanki banada bu sene derse katılımlardan vs verecekler gibi duruyo yada meb değilde hocalar belki sınav yapabilir google forms üzerinden falan ama onlardanda kopya çekiliyo bilmiyorum kafam karışık

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
geçmiş olsun öncelikle aynen sanki banada bu sene derse katılımlardan vs verecekler gibi duruyo yada meb değilde hocalar belki sınav yapabilir google forms üzerinden falan ama onlardanda kopya çekiliyo bilmiyorum kafam karışık
Hocalar mı ? Meb yapmadığı surece hocaların yapacağını pek sanmam. Bence gene erteleyecekler :/ Çünkü öğrenciyi çalışmaya ikna etmek için Vb.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
ellerinde maç izlediğne dair bi kanıt varmı ki belki hoca bunlarla kafa buluyo kafadan skor sallıyo

uzaktan olacağnı sanmıyorum yani üniversite olaylarından akıllanmaları lazım
ders sürekli kayıt altında.