Okullar açılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Tesian1

Öğrenci
Bazıları 2.dönemde okullar açılacak diyor ve hemen ilk hafta sınav olacakmışız lise 10um ve konularda geriyim. İçim rahat değil, sizce okullar açılır mı açılırsada ilk dönemi kapsayacak şekilde sınav yapılır mı?

atkaksoy501

Gülümse :)
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Çokbilmiş
Hemen ilk hafta sınav olması kulağa aşırı saçma geliyor. İçin rahat değilse tatili konulardaki eksiklerini kapatmak için değerlendirmeye bak derim.

Ananim

Profesör
Özel başlık
Yeter artık !
Bazıları 2.dönemde okullar açılacak diyor ve hemen ilk hafta sınav olacakmışız lise 10um ve konularda geriyim. İçim rahat değil, sizce okullar açılır mı açılırsada ilk dönemi kapsayacak şekilde sınav yapılır mı?
Valla okullar sanki bu dönemde açılmaz gibi açılsa bile 7.sınıflar olarak biz gidemeyiz herhalde

berat güven

Doçent
umarım açılmaz derse giriyoruz 3 saatlik ders hiç bişi anlamıyoruz hoca derste arkadan maç izliyor kaç kaç oldu hocam diye soruyoruz bide utanmadan cevap veriyor girmeyincede kızıyor

İsimyok0808

Profesör
Özel başlık
İsimsiz Kullanıcı
Bence açılmaz. Sınav olursa da uzaktan olur. Nedeni ise ; Corona mutasyona uğradı. Bizim ülkemizede gelmiş ise vay halimize...

Ananim

Profesör
Özel başlık
Yeter artık !

İsimyok0808

Profesör
Özel başlık
İsimsiz Kullanıcı
ellerinde maç izlediğne dair bi kanıt varmı ki belki hoca bunlarla kafa buluyo kafadan skor sallıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzaktan olacağnı sanmıyorum yani üniversite olaylarından akıllanmaları lazım
O zaman canlı derslere katılım yüzdesi ile Vb. Not vermeleri gerekli. Şahsen arkadaşımın ailesi korona oldular 😶 (1 ay önceydi. Şimdi nasıl bilmiyorum.)

Ve üst komşum...

Ananim

Profesör
Özel başlık
Yeter artık !
O zaman canlı derslere katılım yüzdesi ile Vb. Not vermeleri gerekli. Şahsen arkadaşımın ailesi korona oldular 😶 (1 ay önceydi. Şimdi nasıl bilmiyorum.)

Ve üst komşum...
geçmiş olsun öncelikle aynen sanki banada bu sene derse katılımlardan vs verecekler gibi duruyo yada meb değilde hocalar belki sınav yapabilir google forms üzerinden falan ama onlardanda kopya çekiliyo bilmiyorum kafam karışık

İsimyok0808

Profesör
Özel başlık
İsimsiz Kullanıcı
geçmiş olsun öncelikle aynen sanki banada bu sene derse katılımlardan vs verecekler gibi duruyo yada meb değilde hocalar belki sınav yapabilir google forms üzerinden falan ama onlardanda kopya çekiliyo bilmiyorum kafam karışık
Hocalar mı ? Meb yapmadığı surece hocaların yapacağını pek sanmam. Bence gene erteleyecekler :/ Çünkü öğrenciyi çalışmaya ikna etmek için Vb.

SDN Son Haberler

Son mesajlar