Yardım Okulda zorbalığa uğruyorum

Bu konuyu okuyanlar

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Kavga etmeyi bilmiyomusun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boks ve bjj dışında diğer dövüş sporları işe yaramaz aayrıca boksörün vucüt çalışmasına gerek yok mu? Boş boş konusma
Üslubuna dikkat et kardeşim. Boş boş konuşma deme hakkını nerden buluyorsun. Yaşın kaç senin. Bilmediğin tanımadığın kişilerle böyle konuşma benden sana arkadaş tavsiyesi. İkinci olarak ben bu sporu wing chun artı boks 2 yıl kadar yaptım sadece teknik öğretmiyorlar kas kütlenin oluşması için de ağır antrenmanlar yapıyorsun. Bu biraz da sana bağlı biraz da

Reaksiyon puanı
769
Üslubuna dikkat et kardeşim. Boş boş konuşma deme hakkını nerden buluyorsun. Yaşın kaç senin. Bilmediğin tanımadığın kişilerle böyle konuşma benden sana arkadaş tavsiyesi. İkinci olarak ben bu sporu wing chun artı boks 2 yıl kadar yaptım sadece teknik öğretmiyorlar kas kütlenin oluşması için de ağır antrenmanlar yapıyorsun. Bu biraz da sana bağlı biraz da
2 yıldır müsabık olarak mma yapıyorum wing chun dünyanın en boş sporudur yapan herkesi ringtede sokaktada patates ederim saygılar yas 18 bu arada

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
2 yıldır müsabık olarak mma yapıyorum wing chun dünyanın en boş sporudur yapan herkesi ringtede sokaktada patates ederim saygılar yas 18 bu arada
Karşıdaki tabancasını çıkardığında mermileri de durdurabiliyor musunuz? Yanlış anlaşılmasın vücudu geliştirmel, spor yapmak müthiş güzel bir şey. Lakin zeka ve ahlakın gelişmesi de pek mühimdir. Yoksa robottan ne farkımız kalır ?

Son mesajlar