Yardım Okulda zorbalığa uğruyorum

Bu konuyu okuyanlar

tekniktech85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gençler psikolojik tamamen bozuldu okulda zorbalığa uğruyorum aileme dedim sabret dediler zaten 11 e geçtim 12 de staj var 3 gün ama napabilirim bu sene çok korkuyorum hergün satasiyorlar vuruyorlar neler neler bide benden çok kalıplı lar

Cengizhan DOLAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gençler psikolojik tamamen bozuldu okulda zorbalığa uğruyorum aileme dedim sabret dediler zaten 11 e geçtim 12 de staj var 3 gün ama napabilirim bu sene çok korkuyorum hergün satasiyorlar vuruyorlar neler neler bide benden çok kalıplı lar
Rehberlik hocanla görüşmeni tavsiye ederim lisedeki kabadayıların çoğu çok korkaktır. Sadece diş geçiremeyeceklerini anlamaları lazım onun için de ne kas çalışmana gerek var ne dövüş stili öğrenmene. Sen okuldaki rehber hocanla ciddi bir şekilde konuş yardım iste.

Son düzenleyen moderatör:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Boş yorum yaa çocuk sıkıntısını paylaşıyor tamamen alakasız bir yorum yapıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rehberlik hocanla görüşmeni tavsiye ederim lisedeki kabadayıların çoğu çok korkaktır. Sadece diş geçiremeyeceklerini anlamaları lazım onun için de ne kas çalışmana gerek var ne dövüş stili öğrenmene. Sen okuldaki rehber hocanla ciddi bir şekilde konuş yardım iste.
Boş yorum falan değil, ergenlik tribinin ne olduğunu bilmiyorsun. Kabadayılar dediğin öğretmen dövüyor haberin olsun.

Cengizhan DOLAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Boş yorum falan değil, ergenlik tribinin ne olduğunu bilmiyorsun. Kabadayılar dediğin öğretmen dövüyor haberin olsun.
Yaşın kaç da saçma sapan tavsiye veriyorsun. Herkes ergenlikten geçiyor herkes lisede zorbaların mobbingine maruz kalıyor. Önce bu arkadaşın ailesi okula düzenli olarak veli öğretmen görüşmelerine giderek çocuğumuz sahipsiz değil imajı çizecek. Bak bakalım sonra okulda çocuğa kimse bir şey diyebiliyor mu? Öğretmenler her öğrenciye aynı davranmaz velisi birebire ilgilenen öğrenciyle bir konuyla ilgilenirken daha dikkatli daha çekingen davranırlar.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Yaşın kaç da saçma sapan tavsiye veriyorsun. Herkes ergenlikten geçiyor herkes lisede zorbaların mobbingine maruz kalıyor. Önce bu arkadaşın ailesi okula düzenli olarak veli öğretmen görüşmelerine giderek çocuğumuz sahipsiz değil imajı çizecek. Bak bakalım sonra okulda çocuğa kimse bir şey diyebiliyor mu? Öğretmenler her öğrenciye aynı davranmaz velisi birebire ilgilenen öğrenciyle bir konuyla ilgilenirken daha dikkatli daha çekingen davranırlar.
Spor yapmaya başladığında her şey uzaklaşıcak merak etme. Her şeye yorumda bulunmayın lütfen, 9. sınıfta saçma sapan bir okula nakil olduğumda aynı şeyleri yaşadım. Söylediklerim tabii ki tek çözüm değil. En azından stresden depresyondan uzaklaşıcak. Spordan ziyade vücut çalışması lazım.Ayrıca ben ergenlik tribinin en kralınıda yaşadım. Her şeyi içine atıyorsa vücut çalışmak aşırı motive edicektir.

Reaksiyon puanı
8,022
@kayn Hocam vücut çalışsın diyorsunuz örneğin bana göre bu ülkede vücut çalışmak bile aşırı lüks masraflarından dolayı.
Spor salonuna 150Tl vermek mi lüks Allah aşkına saçma sapan konuları bile buralara çekmeye bayılıyorsunuz

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
görmezden gel kendilerini bişe zannetmezler sen onlardan korktugunu düşündügü icin geliyorlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Baktın yine sinirlerini bozuyorlar Gücün nasıl yetiyorsa savaşmalısın. İsterse sandalyeyi kafalarına geçir isterse 1 yumrukla işi bitir.

Tehlikeli bir tip olduğunu anlayıp ya seninle kanka olurlar yada senden uzaklaşırlar.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Baktın yine sinirlerini bozuyorlar Gücün nasıl yetiyorsa savaşmalısın. İsterse sandalyeyi kafalarına geçir isterse 1 yumrukla işi bitir.

Tehlikeli bir tip olduğunu anlayıp ya seninle kanka olurlar yada senden uzaklaşırlar.
Hocam keşke bahsi geçen kekolar bu kadar masum olsa.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Yapman gereken şey mastürbasyonu bırakıp sadece vücut çalışmak. Zorbalığa uğradığın kişileri dövmek için değil yanlış anlama. Sadece yaşadığın şeylerin ne kadar anlamsız ve önemsiz olduğunu hatırlıyorsun dediklerimi yapınca. Birde Fight Club izle :).
Şimdi başlasa bile 1 yıldan fazla sürer baya bi gelişmesi

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Yapman gereken şey mastürbasyonu bırakıp sadece vücut çalışmak. Zorbalığa uğradığın kişileri dövmek için değil yanlış anlama. Sadece yaşadığın şeylerin ne kadar anlamsız ve önemsiz olduğunu hatırlıyorsun dediklerimi yapınca. Birde Fight Club izle :).
Hayal dünyasında yaşamak çok güzel.

Dostum,sana vuruyorlarsa sende eğitim al.Karşılık vermeyi öğrenmelisin.Çevre edinmek zorundasın.Git bir kaç kişiyle yakınlaş.Arkadaş edin.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
aha samsung fanından beklenecek cevap OFNWODNWONSWOS. Sende haklısın, fight club izleyip okul önünde kendi ile dövüşerek kendini deli gösterip düşmanları savurabilir KDNSOQNSOWNS

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA aynen kanka hoca dövüyorlar. gelsin hayat bildigi gibi izledikten sonra kafamda canlanan sahme

Arkadaş sanıyor ki fight club izliyecek 2 hafta spor yapıp çocuk dövecek. 6 aydır vücut yapıyorum daha anca adam akıllı görünüş değişikliği yada güç var bu sanıyor 2 haftada cbum olacak ?
Dostum sen fight club dan dövüşmen gerektiğini mi anladın? Spor yapmanın vücut çalışmanın dövüşmekle ilgisi yok. Mümkünse bir daha mesajımı alıntılama.

Reaksiyon puanı
58

siz çok hayal dünyasında yaşıyorsunuz be bilader. sandalye geçirecekmiş tehlikeli görünecekmiş ?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Fight club izledin mi? Filmden çıkarılması gereken şey dövüşmek değil. Filmin konusuda dövüşmek değil zaten. Vücut çalışmasını önermemin sebebi kendini motive etmesidir, 16' lık kürdan mı zorbalık görünce sorun olur yoksa 16 yaşında ama vücudu sapa sağlam biri için mi sorun olur? Mağarandan çık hocam, insanlar sevgilisinden ayrılıyor diye gym'ye gidiyor. @BehzatAmirim

Reaksiyon puanı
58
Dostum sen fight club dan dövüşmen gerektiğini mi anladın? Spor yapmanın vücut çalışmanın dövüşmekle ilgisi yok. Mümkünse bir daha mesajımı alıntılama.
önce vücudunu para için erkek önüne sergileyen ucubeyi profilinden kaldır sonra benle muhattap ol senin tartışma yapacağın tip ben değilim ?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
önce vücudunu para için erkek önüne sergileyen ucubeyi profilinden kaldır sonra benle muhattap ol senin tartışma yapacağın tip ben değilim ?
Yanlış anlamayında sizin gibi düşünenlerin hayatta hiç bir değeri yok, lütfen üslubuna dikkat et. Küçük kardeşim.

Hocam muhattap vs. diyorsunuz. Discord'dan konuşmak istiyorum sesli bir şekilde, özelden Discord hesabınızı verir misiniz?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
sadace vücüt calışmakla bitse keşke yani sadace fitnessa verdigimiz para olsa yeter.protein tozu vb bunlar enaz ayda 2000tl istiyen şeyler
Ben sadece vücut çalışsın demedim, benim önerdiklerim kendisini özgüvenli hissetmesi için. Zorbalık görmesini kökünden çözmüyor maalesef önerdiklerim.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
siz çok hayal dünyasında yaşıyorsunuz be bilader. sandalye geçirecekmiş tehlikeli görünecekmiş ?
Hayal dünyası diyorsunda sen nerede yaşıyorsun?
Sana zorbalık yapanın yüzüne bakıyorsun sanırım her zaman.

Yoksa her üstüne adam geldiğinde evdekilere kaçıp şikayet mi ediyon? Beni dövüyorlar diye.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Şimdi başlasa bile 1 yıldan fazla sürer baya bi gelişmesi
Hocam tekrar söylüyorum, o 1 yıl içerisinde her geçen gün geliştiğini hissedecek ve özgüven kazanacak. Benim demek istediğim kas çalışsın insanlar ordan korksun değil. @BehzatAmirim hayal dünyasıyla falan ilgisi yok hocam.

_Umut__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öncelikle unutma ki kimse senden daha önemli değil yapacağın her şeyin başında sen varsın senin hayatını sen yönetirsin o yüzden böyle insanları takma ama gerçekten fiziksel boyutta zorbalığa geçtiyse 2 seçeneğin var ya başka bir yere kaçmak ya da şimdi bunlara katlanırken kendini geliştirmek, kendini geliştirme sürecin ne kadar sürer bilinmez fakat emin ol böyle problemler yaşamazsın yaşarsan da çabuk çözersin.
Kendine iyi bak hoşça kal

?​