Oyun Geliştirmeyi Neden Bıraktım?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Visual917

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Yazmasaydın. Yahu git kendi çöplüğünde öt, anlama gıtlığı mı var sende? Ne dedim sana, yazma dedim ama sen yazdın.

Bize yazma o zaman oğlum. Açmıyoruz banını. Git çeviriden bakarak yabancı sunucuda yardım iste. Onlar öğretir :D

Versemacy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Banlanmışsın ama bu konuya guest olarak bakacağını biliyorum.

Visual917'nin söylediği hiçbir şey sana hitaben değil, merak etme. Bunu yapmayı uzun zaman önce bıraktık çünkü söylediğimiz her şey bir kulağından girip öbüründen çıkıyor. Hiç kimseyi dinlemiyorsun, kendi başına bile bir gelişim gösteremiyorsun. Yeteneği geç, bir insan kişilik olarak bile mi hiç ilerleme göstermez, kendine bir şey katmaz? Mükemmel bir demotivasyon kaynağısın. :D

Derdimiz seninle değil diğerleriyle. Eğer seninle zaman kaybetmeyi düşünen varsa hemoloyagames.com'a baksın. Hatta demotive olmak isteyenler de baksın. 6-7 senelik azmin, çalışmanın karşılığı işte bu! Mükemmel bir sıfır.

İlk mesajımın bu olduğuna inanamıyorum.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518

Visual917'nin söylediği hiçbir şey sana hitaben değil, merak etme. Bunu yapmayı uzun zaman önce bıraktık çünkü söylediğimiz her şey bir kulağından girip öbüründen çıkıyor. Hiç kimseyi dinlemiyorsun, kendi başına bile bir gelişim gösteremiyorsun. Yeteneği geç, bir insan kişilik olarak bile mi hiç ilerleme göstermez, kendine bir şey katmaz? Mükemmel bir demotivasyon kaynağısın. :D

Derdimiz seninle değil diğerleriyle. Eğer seninle zaman kaybetmeyi düşünen varsa hemoloyagames.com'a baksın. Hatta demotive olmak isteyenler de baksın. 6-7 senelik azmin, çalışmanın karşılığı işte bu! Mükemmel bir sıfır.

Siz kimsiniz? Ekipten misiniz?

Versemacy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Uzun zaman önce kendisine yardım ediyordum ufak ufak. Sorularına cevap veriyordum, feedback veriyordum vs.

Visual917

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Siz kimsiniz? Ekipten misiniz?

Ekip ne? Çok gözünüzde büyütüyorsunuz bu adamı :D İki tane çocuk buluyor Paint'den yapılan grafikleri yapan çocuğa "ekibimizdeki grafiker" diyor. Toplantılar yapıyor, sonra beğenmeyince kovuyor. Bedava iş yaptırıyor günde saatlerce vakit istiyor falan.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Herşeyin hayırlısı

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
Ekip ne? Çok gözünüzde büyütüyorsunuz bu adamı :D İki tane çocuk buluyor Paint'den yapılan grafikleri yapan çocuğa "ekibimizdeki grafiker" diyor. Toplantılar yapıyor, sonra beğenmeyince kovuyor. Bedava iş yaptırıyor günde saatlerce vakit istiyor falan.
Bende ekip falan var sanmıştım çocukların vaktini boşuna çalıyormuş

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294

Baktım ve bir kere daha uzaklaştırılmak istemiyorum. Ha sabrımı taşırırsan, bir daha ederim küfür. Konularımdan ve benden uzaklaşın.

Benim sıkıntım yok.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bir adamı rahat bıraksanız.Uzatmaya gerek yok.İsteyen istediğini yapabilir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Bir yerde çalışıyor musun peki? Yani günün böyle mi geçiyordu oyun yapmak için onca çabalarla?

Sanırım Oyun ekibinin CEO'su olmak istiyordun mesajların çoğunda gördüm. Millete zaman tanıyarak onun zamanını bedavaya harcamak pek hoş bişeye benzemiyor.

Ekibe ödül niteliğinde para vermezsen pek iyi işler çıkmaz ortaya diye düşünüyorum. Ortaya iyi bir ürün yada oyun çıkarmak istiyorsan cüzdanını cebinden çıkarmalısın bence.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Oyun geliştirmeyi keşke bırakmasaydın.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Bir yerde çalışıyor musun peki? Yani günün böyle mi geçiyordu oyun yapmak için onca çabalarla?

Sanırım Oyun ekibinin CEO'su olmak istiyordun mesajların çoğunda gördüm. Millete zaman tanıyarak onun zamanını bedavaya harcamak pek hoş bişeye benzemiyor.

Ekibe ödül niteliğinde para vermezsen pek iyi işler çıkmaz ortaya diye düşünüyorum. Ortaya iyi bir ürün yada oyun çıkarmak istiyorsan cüzdanını cebinden çıkarmalısın bence.

Evet haklısın.

Oyun geliştirmeyi keşke bırakmasaydın.

Çok mu belli oluyor pişman olduğum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...