Numaramı Avea'dan Turkcell'e taşıdım mesaj ne zaman gelir ?

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar selam 1 saat önce numaramı taşıdım fakat bir mesaj gelmesi gerekiyor diye biliyorum bana hiç bir şey gelmedi. Ne zaman gelebilir konu hakkında bir fikrim olmadığı için endişelendim hemen gelir diye düşünmüştüm yoksa normal midir bu ? Teşekkürler şimdiden.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Genelde 4-5 gün içinde geliyor. Mesaj geldikten 2-3 gün sonrada hat açılıyor. Süreler sistem yoğunluğuna bağlı tabii.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Genelde 4-5 gün içinde geliyor. Mesaj geldikten 2-3 gün sonrada hat açılıyor. Süreler sistem yoğunluğuna bağlı tabii.
Ha anladım hocam sağol yani normal diyorsun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam eğer olmasaydı bu şey var ya 90 gün olmamış iptal oldu diye çıksaydı o zaman direkt gelir miydi o mesaj ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar selam 1 saat önce numaramı taşıdım fakat bir mesaj gelmesi gerekiyor diye biliyorum bana hiç bir şey gelmedi. Ne zaman gelebilir konu hakkında bir fikrim olmadığı için endişelendim hemen gelir diye düşünmüştüm yoksa normal midir bu ? Teşekkürler şimdiden.
Kardeşim sana Turkcell hattı vermişlerdir eğer avea çekimi gittiği anda Turkcell hat açılmıştır arkadaşın dediği gibi en fazla 7 gün sürüyor

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Yasal süreç 2-6 gün arasındadır. Yeni hat alındığı zaman en az 1 ay geçmesi gereklidir hat taşıma yapmak için. Eğer 3 ay geçmeden taşırsan tarifelerden yararlanamazsın bilgin olsun. Örneğin 20 liralik bir tarifeye mevcut abone fiyatından 30tl'te yararlanırsın.

İyi Forumlar.