Nükleer Bombalar Böyle Patladı!

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Dehşet bir haber o ülkelerin arasında Türkiyenin olması için herşeyi mi verirdim..

Artık ülkelerin sopası nükleer bombalar nükleer bomban olmayınca şamar oğlanına dönüyorsun...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Dehşet bir haber o ülkelerin arasında Türkiyenin olması için herşeyi mi verirdim..

Artık ülkelerin sopası nükleer bombalar nükleer bomban olmayınca şamar oğlanına dönüyorsun...

bu bombaların üretim amacı tam olarak nedir? tabiki insan öldürmek, bu özenilecek en son şey, dünyadaki bütün bombaların aynı anda patlatılması dünyanın 4 kere toza dönmesine yetermiş. acaba o zaman hangi ülke kazanacak.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
bu bombaların üretim amacı tam olarak nedir? tabiki insan öldürmek, bu özenilecek en son şey, dünyadaki bütün bombaların aynı anda patlatılması dünyanın 4 kere toza dönmesine yetermiş. acaba o zaman hangi ülke kazanacak.

Öldür ya da öldürme, elinde koz olarak bulunması gerekiyor her zaman. İran'ın nüklere güç elde etmesine neden karşı çıkıyorlar? İran kullanacağı için mi? Hayır tabii ki. Bugün kendi nükleer silahlarımız olsaydı, Türkiye'nin dünyadaki yeri bambaşka olurdu.

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117

Gerçi Rain cevabını vermiş sana ama birde ben verim..

Senin caydırcılığın yoksa ülke olarak hiç birşeysin kafana nükleer bomba yedikten sonra vatan millet sakaryanın bir anlamı kalmaz çünkü toz olmuş olursun...
Ancak nükleer silahın varsa düşman ülkeleri sana saldırması için bir kez daha kaygılı düşünceye sevk edersin...

Bugün yumruğun kadar nükleer yakıt ile Amerikan denizaltıları en az 20 yıldır yakıt ikmali yapmıyor sen ise bizim dizel deniz altılarımız ile 20 yıl okyanuslarda gezinmeye çalıştığını düşün yanında 7/8 tane dev tankerin olması lazım :) nükleer güç bir de bu yönüyle düşünülmeli...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
kim kime saldırıyor ya hangi yüzyılda yaşıyorsunuz, lüksenburkda, danimarkada, avustralyada, isviçrede nükleer bombamı var, uluslararası araştırmalarda dünyanın en huzur dolu yaşanılabilir ülkeleri lüksenburk ve isviçre ilk sırada demekki topsuz tüfeksizde bu iş oluyormuş, başımızda terör belası olmasa bir çok medeni ülkede olduğu gibi askeriye ye bile gerek yok.

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
kim kime saldırıyor ya hangi yüzyılda yaşıyorsunuz, lüksenburkda, danimarkada, avustralyada, isviçrede nükleer bombamı var, uluslararası araştırmalarda dünyanın en huzur dolu yaşanılabilir ülkeleri lüksenburk ve isviçre ilk sırada demekki topsuz tüfeksizde bu iş oluyormuş, başımızda terör belası olmasa bir çok medeni ülkede olduğu gibi askeriye ye bile gerek yok.
senin dediğin lüksemburg a özel bişey senin elinde silah olmazsa 1 yılda kaybedersin güzel ülkeyi.

yigitx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bigün birinin elinde patlayacak, ozaman görücek ,,,,,

ozaman oturur güleriz :D :D :D :D :D

ahanda elinde patladı,,,,,,

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Burada hep kendimizi egemen ve tanrı modunda yaratıklar olarak görüyoruz ve dünyayı hırpalıyoruz bunun sonu pek iyi gözükmüyor bir balon kürenin içinde balıklardan farkımız yok ayrıca magma üzerinde yüzüyoruz.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Adını duyunca bile ürperiyor insan :scared: