NTTGames'in Harika MMORPG Mobil Oyunu Knights of Dungeon İndir

Rocknrogue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Knight Online ile ülkemizde ismi bilinen NttGames yeni mobil oyunuyla karşımızda. Ben oyunu rastgele Google Play reklamlarından gördüm. Video çekmek için mmorpg ararken denemek istedim. Ve aradığımı şimdilik bulduğumu düşünüyorum.

Knights of Dungeon mobil oyunu gerçekten mekanikleriyle grafikleriyle sistemiyle harika olmuş. Kesinlikle youtube.com/rocknrogue kanalımda videoları yer alacak.

Tamamıyla Türkçe olan oyun ayrıca Türkçe seslendirmeleriyle dikkat çekiyor. Oyunda bir çok kahraman var ver ruh taşlarını birleştirerek bu kahramanları açabiliyor ve savaşa 4 kahraman götürebiliyorsunuz. Savaş esnasında zindanda bu kahramanları seçerek anında değişiklik yapabiliyorsunuz.

Oyunda pop maçlarının yanında pve de bulunuyor. Ama oralar şimdilik kapalı. Çünkü oyun yayınlanmadı test aşamasında indirmek isterseniz Knights of Dungeon - Google Play'de Android Uygulamaları
Kaynak: NttGames'den Knights of Dungeon Mobil Mmorpg Oyunu - Mobil Oyun Videoları

%255BUNSET%255D

Rocknrogue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
NTTGames'den oyun oynanmaz.
Daha tam sürüm yayınlanmadı. O yüzden p2w mi bilemiyorum. Mobil Oyun olduğu için kapanacağını da zannetmiyorum. Piyasadaki mobil mmorpg lere baktığımız zaman iyi bir alternatif diyebilirim şimdilik. Bi bakmanızı tavsiye ederim