Note 5 mi? S7 edge mi?

Bu konuyu okuyanlar

mronurgul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar büyük telefon istediğim için S7 düşünmüyorum. Note5 alacaktim ama S7 edge aklimi karistiriyor. Aradaki fiyat farkini vermeye değer mi diye düşünüyorum. Çünkü tüm note5 kullanıcıları çok memnun. Hangi renk alsam onu da bilmiyorum. Silver/Black arasinda gidip geliyorum. Samsung Türkiye Garantili alacam ve en uygun şu an hepsiburada da var sanırım. Fikrinizi paylasirsaniz sevinirim..

Green_Ninja

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İllla ikisinden biri istiyosan s7 edge

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar büyük telefon istediğim için S7 düşünmüyorum. Note5 alacaktim ama S7 edge aklimi karistiriyor. Aradaki fiyat farkini vermeye değer mi diye düşünüyorum. Çünkü tüm note5 kullanıcıları çok memnun. Hangi renk alsam onu da bilmiyorum. Silver/Black arasinda gidip geliyorum. Samsung Türkiye Garantili alacam ve en uygun şu an hepsiburada da var sanırım. Fikrinizi paylasirsaniz sevinirim..
Arada batarya ve micro SD hariç çok fark yok kardeşim bunları gözardı edersen note 5 alınır...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
S7 edge tabiki çok daha iyi bir cihaz.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
S7 edge daha yeni işlemcili, daha büyük bataryalı ve hafıza kartı desteği var. Note 5 te hafıza kartı desteği yok. Kıvrımlı ekran seviyorsan S7 edge alınır. Kıvrımlı ekran sevmiyorsan Note 5 iyidir. Ama Note 6 çok iddialı gelecek bence.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
S7 edge islemci su gecirmezlik micro sd
Vulkan ozelligi
Always on
Kamera olarak daha iyi:)
Onun icin almisken en son modeli al

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
S7 edge islemci su gecirmezlik micro sd
Vulkan ozelligi
Always on
Kamera olarak daha iyi:)
Onun icin almisken en son modeli al
Bu arada always on için 3. Parti uygulamalar yapmışlar haberin olsun note 5 te çalışır o özellikler :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O dogruda pili somuruyor :) bu s7 deki farkli sayilabilir diye soyledim
Yok somurmemesi gerekir, çünkü always on ilk aynı mantıkta çalışıyor ekrandaki pixeller kapanıyor. Yazılım doğru yazılırsa pil somurmemesi gerekiyor. Örneğin s6 edge de edge panelinde olduğu gibi.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bence aradaki fiyat farkına değmez note 5 al. Yok eğer param var dersen de daha iyi pil ömrü ve eğimli ekran için s7 edge alabilirsin.

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bence bote5 tercih edilebilir. S7 Edge'i ben şahsen tasarım açısından elde zor tutulduğu kanaatindeyim. Kişisel görüş tabii ki bu ama s7 edge yere düşerse kıvrımlı ekran canınızı çok yakar. Bence note 5 ve note 6 arasında karar verin. Aralarındaki farkların kağıt üstündeki rakamlardan ziyade günlük kullanımda yarattığı farklara göre değerlendirmenizi öneririm :) aradaki fiyat farkı günlük kullanımda hissedilmiyorsa 600 700gibi mebla ödemek doğru gelmiyor şahsen :)

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Yok somurmemesi gerekir, çünkü always on ilk aynı mantıkta çalışıyor ekrandaki pixeller kapanıyor. Yazılım doğru yazılırsa pil somurmemesi gerekiyor. Örneğin s6 edge de edge panelinde olduğu gibi.
Evet de uygulamada hata var :) yani guncelleme lazim pil somuruyormus.
S7 deki somurmuyor tabi