Note 5 mi s6 mı s6 edge mi

Bu konuyu okuyanlar

Okuyavrum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süre telefonu kullanmayı amaçlıyorum kamerası tost makinesi gibi olmasın yeter zaten telefonları belirledim ama aklımda daha düşük fiyatlı lg ler de kalmadı değil başka bir marka düşünmüyorum samsung ya da lg
Aklımda kalan lg modelleri de flex ya da g5 mi beklesem diyorum ama bütçem 2,200 daha fazla olursa g5 de alamam
note 5 i uzun süre kullanamama endişesi var ama 5 yıl iphone 3gs kullanmış biri olarak ne olursa olsun dayanabileceğini de düşünüyorum telefonun
Oyun oynayan biri değilim daha çok sosyal medya müzik vs yani ek hafıza desteği de aşırı gerek duyacağımı sanmıyorum dediğim gibi iphone kullandım o kadar sene batarya değişimi ya da sd kart ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Büyük ekran istiyorsan Note 5
Modern Tasarım istiyorsan S6 Edge
O kadar para vermeye lüzum yok diyorsan S6

Bana kalırsa S6 Edge kullanıcısı olarak S6 Edge derim... Cihazı eline aldığında farklılığını hissediyorsun. Açıkçası S6 ile S5 ne bileyim S4 arasında pek bir fark yok gibi görünüm açısından.

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
S6 edge plus olsa note 5 al ya da almama baya bi düşünürdüm ama kesin note 5 aşırı tavsiye ederim

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
note 5 düzenli kullanırsan seni 3 yıl rahat götürürüm düşüncesindeyim

Kalahur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 5 3 yıl rahat götürür seni ama dediğin gibi fazla uğraşmıyorsan o seni 4 yıl da götürür 5 yıl da.. Ama teknolojinin bize neler getireceğini bilemeyiz.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Uzun süre telefonu kullanmayı amaçlıyorum kamerası tost makinesi gibi olmasın yeter zaten telefonları belirledim ama aklımda daha düşük fiyatlı lg ler de kalmadı değil başka bir marka düşünmüyorum samsung ya da lg
Aklımda kalan lg modelleri de flex ya da g5 mi beklesem diyorum ama bütçem 2,200 daha fazla olursa g5 de alamam
note 5 i uzun süre kullanamama endişesi var ama 5 yıl iphone 3gs kullanmış biri olarak ne olursa olsun dayanabileceğini de düşünüyorum telefonun
Oyun oynayan biri değilim daha çok sosyal medya müzik vs yani ek hafıza desteği de aşırı gerek duyacağımı sanmıyorum dediğim gibi iphone kullandım o kadar sene batarya değişimi ya da sd kart ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum
Merhaba,

S6 ve s6 edge modellerinin pik sureleri iyi degil. Samsung note 5 pil konusunda daha iyi. Ayrica note 5, s6 ve s6 edge modellerine gire fazlada. 1gb ram avantaji daha var. Ayrica buyuk ekran ve s-pen avantaji var. Bence note 5 dogru tercih olur bu 3 model arasinda.

Tavsiye;

* Cok para vermiyim ama kamerasi, ekrani, islemcisi,hafizasi beni memnun etsin derseniz o zaman hepsiburada dan 1200'e, kipa'dan 1400'e lg g4 alabilirsin. Samsung s6 ve s6 edge modellerine gore pil performansi biraz daha iyi. Ama note 5 'in gerisinde pili.

* Vaktin varsa 1-2 ay bekle. Note 5 2400 tl'ye satiliyor piyasada. Lg g5 belki cabuk duser fiyati 2500e g5 alirsin. Hem donanimi bir ust seviye guclendirirsin hemde g5in kamerasi note 5 den daha iyi olabilir gelince gorcez.

yusufucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kamera konusunda note 5 güzel. Tavsiye ederim.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
S6 edge sekil olarak felan guzel ama note 5 in tadindan da geçilmez

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
S6 ve S6 edge'in pil performansı sıkıntı olur bence bu üçünden note 5 alınır.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
3'ü arasında note5 kardeşim 3gs gibi 5 yıl kullanman zor ama 2-2,5 yıl kullanırsın...