Öneri Samsung Note 10 Lite'dan İphone 11'e Geçilir Mi?

YellowTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Yaklaşık 8 aydır Samsung Galaxy Note 10 Lite kullanıyorum. Memnunum da diyemem, memnun değilim de :)
8 yıl iphone kullandıktan sonra 2 yıldır android kullanıyorum. Aslında hiçbir sebebi yok sadece İphone telefonlar daha kaliteli, stabil, çekici geliyor diyelim.

Note 10 Lite'yi 3000 civarı sayarlar diye düşünüyorum, üzerine 5 bin kadar daha verip İphone 11 almaya değer mi? Önerir misiniz?

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Yaklaşık 8 aydır Samsung Galaxy Note 10 Lite kullanıyorum. Memnunum da diyemem, memnun değilim de :)
8 yıl iphone kullandıktan sonra 2 yıldır android kullanıyorum. Aslında hiçbir sebebi yok sadece İphone telefonlar daha kaliteli, stabil, çekici geliyor diyelim.

Note 10 Lite'yi 3000 civarı sayarlar diye düşünüyorum, üzerine 5 bin kadar daha verip İphone 11 almaya değer mi? Önerir misiniz?
iPhone 11'in WiFi sorunu var diye biliyorum. Sizin yerinizde olsam, Snapdragonlu Samsung Galaxy S20 FE alırdım.

Tebaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bence değmez arada sat al uğraşı var zaten. Apple watch airpods macbook gibi başka ürünler de kullanıyorsan olabilir de sadece telefon varsa çok uğraştırır :)

YellowTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bence değmez arada sat al uğraşı var zaten. Apple watch airpods macbook gibi başka ürünler de kullanıyorsan olabilir de sadece telefon varsa çok uğraştırır :)

Hepsiburada'ya satarım karar verirsem. Telefoncular hem elindekini 3 kuruşa alıyor hem de 8000 lik telefona 8500 der :)

Reaksiyon puanı
8,023
iPhone 11'in WiFi sorunu var diye biliyorum. Sizin yerinizde olsam, Snapdragonlu Samsung Galaxy S20 FE alırdım.
Öyle bir sorun yok. Sadece Kablonet kullanıyorsanız modem uyumsuzluk yaptığı için çok düşük hız alıyorsunuz. Örneğin 100Mbps pakette 3-4Mbps veriyor. Onu da modem arayüzünden 1 ayar değiştirerek çözebiliyorsunuz.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

Bence değer.Ön ve arka kameranın 4k video cekebilmesi, güçlü işlemci,çok iyi batarya performansı, müthiş bir stabilite gibi ciddi avantajlara sahip.